CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW M760Li

BMW M760Li

BMW M760Li

Pekelně rychlá dvanáctiválcová limuzína s 600 koňmi.

Nebyl to blud. K onomu odhalení navíc došlo ještě dříve, než jsme mohli doufat, a tak vám pouhé čtyři dny po premiéře nové B7 můžeme představit právě BMW M760Li. Je to tovární pokus postavit velmi podobně orientovaný vůz - velmi výkonný, rychlý a zároveň komfortní stroj pro tu nejnáročnější klientelu velkých limuzín. Někomu bude možná M760Li připadat ve stínu B7 zbytečná, je tu ale přinejmenším jeden důvod, proč má a snad navěky bude mít naše sympatie. Jde vyjádřit jediným slovem: motor.

Interiér sází na luxus se sportovním nádechem. Sportovní je samozřejmě volant s masivním věncem s logem divize M, pedály z nerezové oceli pak disponují pryžovými vložkami, aby neklouzaly. Zajímavým detailem jsou rovněž prahy z broušeného hliníku s podsvíceným logem V12.

Fotogalerie
BMW řady 7

NOVÁ GENERACE BMW ŘADY 7 | 750 LI

BMW vylepšuje profil svých vlajkových lodí v luxusním segmentu. Nová generace BMW řady 7 dává jasné vyjádření záměru se svou jistotou, sofistikovanou elegancí a nápadně inovativním ovládáním, asistencí řidiče a technologií konektivity. BMW představilo nový koncept nové sedmičky, které Vám vezme dech. Na první pohled je větší ( ano, mluvíme o ledvinkách, které jsou o 40% robustnější ). To není vše, čtěte dál a dozvíte se více...

Zvládnout jakýkoliv výkon, užít si každý okamžik. BMW řady 7 Sedan je zosobněním sebejistého vzhledu, výjimečných výkonů a maximálního komfortu. Vzhledem k tomu, že BMW 750Li pohání nově vyvinutý 8válec BMW TwinPower a je standardně vybaveno pohonem všech kol xDrive, je jednoduše předurčeno zaujmout vedoucí pozici. Emotivní styl elegantního designu spolu s jedinečnou atmosférou pohody v interiéru, kterou navozují propracované detaily, možnosti individualizace a technické inovace z něj činí ztělesnění luxusní třídy BMW. Kultivovanost kombinovaná s exkluzivitou, luxus spojený s výkonem.


HLAVNÍ PŘEDNOSTI BMW ŘADY 7

01. BEZKONKURENČNÍ TVARY

02. NEJVYŠŠÍ STANDARDY

03. VÝKON BEZ OMEZENÍ

04. VŽDY SPRÁVNÉ NASTAVENÍ

05. BUDOUCNOST NA DOSAH


PRŮKOPNICKÝ DESIGN

Ve středu pozornosti: BMW řady 7 Sedan na první pohled ohromí svým výjimečným vzhledem. Sebejistý charakter podtrhuje především osobitá přední část vozu. Výšku vozu zvýrazňují při pohledu z boku vertikální průduchy Air Breather. Souhra mezi šedou barvou karoserie Bernina Grey s třpytivým jantarovým efektem vytváří eleganci, která v kombinaci s 20palcovými koly nabízí slib impozantní dynamiky. Uvítací osvětlení vás uvítá ještě dřív, než do svého BMW vůbec nastoupíte. Interiér vás přivítá exkluzivními, vysoce kvalitními materiály, které společně s inovativními funkcemi konektivity vytvářejí dosud nepřekonanou atmosféru.

FUNKCE KONEKTIVITY BMW ŘADY 7 SEDAN

Díky inovativním digitálním službám BMW řady 7 Sedan dosáhnete svého cíle už během cesty. S připojenou navigací máte mnoho možností, jak udělat vaši cestu ještě pohodlnější a lépe si ji přizpůsobit. BMW Connected zajišťuje automatické spojení mezi chytrým telefonem a vozidlem, což umožňuje rychlejší plánování a komunikaci. Současně můžete se svým vozem komunikovat zcela přirozeně prostřednictvím BMW Inteligentního osobního asistentu, který rozpoznává mluvené slovo mimo vozidlo, nebo můžete ovládat různé funkce prostřednictvím aplikace BMW Connected. BMW řady 7 Sedan je novou podobou mobility a novým způsobem, jak být stále doma.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE BMW ŘADY 7 SEDAN

Buďte díky BMW Inteligentnímu osobnímu asistentu v BMW řady 7 neustále v obraze. Možná budete potřebovat pomoci s nalezením určitého místa, nebo si budete na cestách chtít přečíst e-maily. Stačí vyslovit „Hej, BMW“ a zahájit tím přirozenou interakci. Zásluhou funkce vzdálených aktualizací Remote SoftwareUpgrade jsou všechny aplikace a služby ve vašem BMW stále aktualizované. S průkopnickými asistenčními systémy Driving Assistant Professional, mezi něž patří například asistent řízení a udržování v jízdním pruhu nebo sada systémů Parking Assistant Plus, jejichž součástí je i inovativní couvací asistent, jste připraveni vydat se kdykoliv na novou cestu.

Spotřeba

BMW 750Li xDrive:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,6–9,5

Emise CO2 v g/km (kombinované): 218

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít