Přeskočit na obsah
CarTec Group

AKCE MÍSTO SLOV.

BMW iX vám nabídne nejen prémiovost tolik vlastní značce BMW, nadčasový interiér, ale především nezapomenutelné zážitky na každém kilometru vašich cest.

Ztělesnění vize, to je Akce místo slov. Nové BMW iX s elektrickým dojezdem až 630* km a mimořadnými jízdními vlastnostmi, je doslova pohlcující.  Přelomový interiér hýčká nejen atmosférou obytného prostoru, ale hlavně technologiemi “Shy Tech”, BMW Operačním sýstémem 8, nebo efektivním zatmavením střešního okna pomocí tekutých krystalů.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEBO PRO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU NÁS NEZÁVAZNĚ POPTEJTE NÍŽE:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX xDrive40 s pořizovací cenou 2 067 000 vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 30 238 Kč . Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 19,3–21,1 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.