Přeskočit na obsah
CarTec Group
Adresa

CarTec Liberec, s.r.o.
Obchodní zóna Sever – Obchodní 622
460 01 Liberec 11

Přejít na kontakty
CarTec Liberec, s.r.o.

o společnosti

Excelence, kompetence, individuální podpora a poradenství – to je společnost CarTec Liberec. Společnost CarTec Liberec, člen skupiny CarTec Group, je autorizovaným prodejcem vozů BMW a od roku 2023 rozšířila svoji nabídku i na prodej ojetých vozů v programech BMW Premium Selection a MINI next. Tyto prověřené vozy pak nabízí v nově vybudovaných prostorách v těsné blízkosti showroomu nových vozů na adrese Ostašovská 307/94 v Liberci. Poznejte nový rozměr osobního přístupu při koupi prověřeného vozu s 24 měsíční zárukou.

Společnost CarTec Liberec vznikla na podzim roku 2009 jako jediný autorizovaný dealer a servis vozů BMW v Libereckém kraji a během této doby si vybudovala pověst silného a spolehlivého partnera.

CarTec Liberec nabízí celou modelovou řadu BMW, stejně jako atraktivní výběr ojetých vozů ve výborném stavu. Poskytne Vašemu vozu záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a široký výběr doplňků a příslušenství. Vaši Radost znásobí výběr oblečení a doplňků z kolekcí BMW Lifestyle. Nejnovější zařízení a intenzivně školení odborníci se starají o perfektní údržbu a opravy Vašeho vozidla. Společnost se svými 29 zaměstnanci tvoří skvělý vyškolený tým lidí, který je připraven Vám poskytnout ty nejkvalitnější služby a dopřát Vám tak Radost z jízdy.

Nabízíme Vám:

  • Autorizovaný prodej nových vozů BMW, BMWi BMW M
  • Autorizovaný prodej ojetých vozů BMW Premium Selection a MINI Next
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW a BMW M
  • Autorizovanou lakovnu a karosárnu
  • Půjčovnu originálního příslušenství BMW
  • Obchod s oblečením a doplňky BMW Lifestyle