Přeskočit na obsah
CarTec Group

SPORTOVNĚ LADĚNÉ SUV NABÍDNE DVĚ ŠESNÁCTIVÁLCOVÉ VARIANTY M PERFORMANCE, BENZINOVU M40I S 265KW A DIESELOVOU M40D S 240KW

Ve srovnání s předchozí generací X4 (G02) vcelku povyrostla, natáhla se o 81 mm na 4.752 mm, rozvor o 54 mm na 2.864 mm. Zároveň se rozšířila o 37 mm na 1.918 mm, zatímco výška se lehce snížila o tři milimetry na 1.621 mm. Navzdory sportovnímu stylu auto zcela nerezignovalo na terénní schopnosti, světlá výška činí 204 mm, brodivost pak 500 mm.

5 PŘESVĚDČIVÝCH FAKTŮ

  1. Sportovní exteriér s výraznými tvary kupé.
  2. Mimořádný výkon díky 353 k a 500 Nm.
  3. Sportovní a elegantní interiér s palubní deskou čalouněnou umělou kůží Sensatec.
  4. Nejinteligentnější asistenční systémy v paketu Driving Assistant Plus.
  5. Vždy přesné a ideálně propojené díky inovativním digitálním službám.

DIGITÁLNÍ SLUŽBY A ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X4

BMW X4
(G02) systematicky pokračuje v těch nejlepších výkonech nejen na silnici, ale také v oblasti internetového propojení. Nejmodernější asistenční systémy zaručují maximální úroveň bezpečnosti a pohodlí, zatímco inovativní informační a zábavný systém současně baví a informuje. A díky šikovným digitálním službám od BMW ConnectedDrive si můžete kdykoliv na cestách užít optimální konektivitu pro jednoduchou a uvolněnou každodenní mobilitu.

DYNAMICKÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Nezáleží na tom, jaké výzvy vás čekají. Zcela nové BMW X4 na ně už dychtivě čeká. Jeho progresivní design a tvary připomínající kupé okamžitě prozradí jeho touhu po akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci s nízko položeným těžištěm, a dokonce s ještě vyšším výkonem stojí mezi vámi a vaší cílovou destinací jediná věc: ryzí radost z jízdy.

MODEL M SPORT

Model M Sport – ryzí výkon pro BMW X4. Dynamický přední nárazník s velkými nasávacími otvory a mohutnými nástavci prahů dýchá motorsportem. Uprostřed je umístěna velká maska chladiče ve tvaru ledvinek s leskle černými lamelami, kterou doplňují vzduchové průduchy Air Breather ve stejném provedení. Jeden výrazný prvek na závěr: zadní nárazník v lesklém provedení Dark Shadow. V interiéru vozu nabízejí maximální komfort a kontrolu sportovní sedadla čalouněná černou kůži Vernasca s modrým kontrastním prošíváním a M kožený volant. Atmosféru dokonale završuje přístrojová deska potažená umělou kůží Sensatec s dvojitým červeným prošíváním a antracitové čalounění stropu BMW Individual.

MODEL M SPORT X

Dojem, který BMW X4 vytváří v provedení M Sport X, je sportovní a zároveň sebejistý. Dokonce i mřížka předního středového nasávacího otvoru se šestiúhelníkovou strukturou svědčí o DNA modelu X. Lamely masky chladiče jsou leskle černé a jejich čelní plochy jsou stejně jako nástavce prahů lakovány šedou barvou Frozen Grey. V zadní části završuje celkový vzhled kryt podvozku v matně šedé barvě Frozen Grey. V interiéru vytváří atmosféru motorsportu M kožený volant s chromovanými prvky, exkluzivní obložení interiéru z tmavého hliníku Aluminium Rhombicle a sportovní sedadla čalouněná červenou kůží Vernasca.

MODEL XLINE

Výrazný charakter modelu BMW X4 Model xLine je zřejmý na první pohled. Lamely mřížky chladiče v hliníkovém provedení zaručují nepřehlédnutelný výraz. Také další designové prvky jsou vyrobené z matného hliníku. Jedinečný vzhled vozu určuje horizontální dekorativní lišta vnějších nasávacích otvorů a zadní ochrana podvozku v metalickém provedení stříbrná Glacier Silver. Exkluzivně: průduchy Air Breather v provedení matný chrom. Drobné detaily: interiér definuje sportovní kožený volant s galvanicky pokovenými akcentními prvky a jemně opracované dřevěné dekorativní obložení.

CO2 emise – informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.