Přeskočit na obsah
CarTec Group

PRVNÍ BMW iX2. 100% ELEKTRICKÉ.

Nové BMW iX2 kombinuje radost z jízdy na čistě elektrický pohon s velkým prostorem a vzrušujícím moderním designem. Sportovní a dynamický exteriér, elegantní interiér. Díky dlouhému dojezdu nového BMW iX2 dojedete do svých každodenních cílů bez lokálně produkovaných emisí a v typickém komfortu BMW. Objevte všechny modelové varianty nového BMW iX2, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

Na nákup vozu BMW iX2 nyní můžete získat vládní dotaci pro podnikatele až 200 000 Kč a až 50 000 Kč na pořízení nabíjecí stanice.

V případě zájmu nebo vytvoření individuální nabídky nám zašlete nezávaznou poptávku:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX2 (U10 BEV) s pořizovací cenou 1 107 600 Kč vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 15 718 Kč. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní.