Přeskočit na obsah
CarTec Group

NOVÉ BMW ŘADY 5 SEDAN (G60).

Dynamičtější než kdy dříve, s řadou digitálních inovací a poprvé i s čistě elektrickým pohonem. Takové je nové BMW řady 5 Sedan. Poznejte jej během návštěvy našich showroomů, kdy vám náš prodejní tým nové BMW 5 (G60) představí do posledního detailu a nabídne možnost zkušební jízdy nebo využijte skvělých nabídek BMW Financial Services.

Osmá generace BMW řady 5 Sedan je i nadále symbolem vyspělých technologií v kombinaci se sportovně elegantním designem a charakteristickou radostí z jízdy. Nová generace nejúspěšnějšího manažerského sedanu světa se v podobě čistě elektrického BMW i5 ujímá vedoucí role na cestě k udržitelné prémiové mobilitě v segmentu vozů vyšší střední třídy.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEBO PRO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU NÁS NEZÁVAZNĚ POPTEJTE NÍŽE:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW 520i Sedan (G60) s pořizovací cenou 1 467 700 vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 20 558 Kč. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Tato nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024 Uvedená fotografie je ilustrativní.