Modely

Další články

O nás

Společnost CarTec Group, jako ryze česká společnost, byla založena v roce 2002 a od září roku 2003 zastupuje značku BMW v Ostravě. Od roku 2009 najdete zastoupení BMW pod názvem CarTec také v Liberci. V roce 2012 přibyl další člen do rodiny CarTec, a to CarTec Praha. V roce 2013 byl postaven nejmladší a nejmodernější showroom skupiny, CarTec Olomouc.

Společnost CarTec Group je se svými 4 dealerstvími značky BMW největším prodejcem vozů BMW v České republice.
Naší filozofií je poskytování nadstandartních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Snažíme se být našim klientům blízko a proto naše dealerství naleznete vždy v blízkosti centra měst.  Jsme rádi, že se nám podařilo získat ocenění Excelence in Sales a další ocenění.

Společnost CarTec Group je tradičním partnerem Zlaté tretry, největšího atletického mítinku v České republice a také českého Fedcupového a Daviscupového týmu. Jsme velmi hrdi, že našimi ambasadory jsou osobnosti jako Jan Železný, Petra Kvitová a Tomáš Berdych nebo Jiří Langmajer.

Skupina CarTec Group je společensky odpovědnou společností. Každoročně se věnujeme charitativním činnostem a za 10 let své existence jsme věnovali více než 1.500.000 Kč na dobročinné účely.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat