Přeskočit na obsah
CarTec Group
Adresa

CarTec Ostrava, s.r.o.
Vítkovická 3246/1A
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Přejít na kontakty
CarTec Ostrava, s.r.o.
Adresa

CarTec Ostrava, s.r.o.
Ruská, Vítkovice 3018
703 00 Ostrava – Vítkovice

Přejít na kontakty
CarTec Ostrava, s.r.o.

o společnosti

Společnost CarTec Ostrava byla založena v roce 2003 jako první pobočka CarTec Group zastupující značku BMW v České republice. CarTec Ostrava je jedním z mála showroomů, v kterém najdete pod jednou střechou všechny produkty BMW Group. Nabídka modelů i značek se neustále rozšiřuje.

Kromě vozů BMW, sportovních modelů divize M nebo elektromobilů BMWi nabízíme také ikonická auta značky MINI nebo motocykly BMW Motorrad.

V rámci našich komplexních služeb Vám rádi zajistíme veškeré služby spojené s financováním, přehlášením či pojištěním Vašeho nového nebo ojetého vozu. V případě opravy Vám zapůjčíme náhradní vůz po celou dobu i s originálním střešními nosiči a dalšími transportními komponenty. V rámci služeb Vám zajistíme veškeré služby STK.

Provádíme a zajišťujeme komplexní servisní služby automobilů a motocyklů včetně lakýrnických a karosářských prací. Zajišťujeme originální příslušenství, vybavení a díly všech značek.

Pojištění

Jsme smluvními partnery a servisy pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s. Zajišťujeme komplexní řešení pojistných událostí včetně prohlídky automobilu nebo motocyklu, zapůjčení náhradních vozidel bez odečtu pevných nákladů.

Certifikace

Od roku 2004 jsme držiteli platného certifikátu ISO 9001:2008 a jsme každoročně certifikováni společností SGS.

Inovace

Ve snaze udržet naše služby na špičkové úrovni neustále inovujeme a vylepšujeme. V roce 2016 jsme otevřeli moderní showroom MINI v Ostravě. Od tohoto roku nabízíme veškeré služby spojené s ikonickou značkou MINI. V září roku 2018 jsme otevřeli druhou ostravskou pobočku CarTec 505* – která se stala Stavbou roku 2018. Najdete zde showroom BMW Motorrad a BMW Premium Selection. Největší a nejnovější showroom BMW Motorrad ve střední a východní Evropě. Nachází se v Dolních Vítkovicích a je spojen se salonem BMW Premium Selection a velkým servisním zázemím.

Vedle motorek prodává CarTec v Dolní oblasti Vítkovic rovněž certifikované ojeté vozy z programu BMW Premium Selection, MINI Next, zajišťuje výkup modelů BMW a MINI, nabízí služby autorizované lakovny a karosárny a poskytuje autorizovaný servis BMW Fast Line Service, stejně jako prodej náhradních dílů a příslušenství.

Směrnice AML