Přeskočit na obsah
CarTec Group
BMW Premium Selection

CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY

Kvalita pro nás není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection.

Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, nemusíte se obávat svého rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb nabízených BMW.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici na našich pobočkách v CarTec Praha | CarTec Ostrava | CarTec Olomouc a CarTec Liberec. Přijďte a přesvědčte se sami!

Benefity

Premium-Selection-z-sady-kvality

DVOULETÉ POJIŠTĚNÍ ZÁRUKY BMW PPREMIUM SELECTION

Automobil, na který se můžete spolehnout: s vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáte kompletní dvouleté pojištění záruky. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě. V případě poruchy, stačí pouze kontaktovat náš servisní tým a ten vám poradí s dalším postupem.

360° PROHLÍDKA VOZU

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici výhradně u partnerů programu BMW Premium Selection. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. 

Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny standardy BMW.

SERVIS BEZ STAROSTÍ

V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.

FINANCOVÁNÍ BMW PREMIUM SELECTION

Pro každý vůz BMW z programu BWM Premium Selection vám připravíme atraktivní možnosti leasingu a financování.

OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, kterou jsme zkontrolovali.

———————————-

BMW PREMIUM SELECTION A JIŘÍ LANGMAJER