Přeskočit na obsah
CarTec Group
BMW iX2 (U10 BEV)

Uvedení na světové trhy bude zahájeno v březnu 2024 v podobě čistě elektrického BMW iX2 xDrive30, „performance“ modelu BMW X2 M35i xDrive a další jedné zážehové a jedné vznětové varianty. Ale již nyní je možné objednávat BMW iX2 xDrive30 za cenu od 1 384 500 Kč.

Na nákup vozu BMW iX2 nyní můžete získat vládní dotaci pro podnikatele až 200 000 Kč a až 50 000 Kč na pořízení nabíjecí stanice.

Více o získání vládní dotace.

Nové BMW iX2 znamená pro BMW Group další urychlení nástupu elektromobility. Progresivní prémiový charakter kompaktního SAC navíc podtrhuje další pokrok v oblasti udržitelnosti, zahrnující celý životní cyklus vozidla – od jeho výroby šetřící zdroje přes fázi užívání až po následnou recyklaci.

Obsah:

  1. Design exteriéru
  2. Design interiéru
  3. Technologie
  4. Fotogalerie
  5. Technické údaje

Nové BMW iX2 kombinuje radost z jízdy na čistě elektrický pohon s velkým prostorem a vzrušujícím moderním designem. Sportovní a dynamický exteriér, elegantní interiér. Díky dlouhému dojezdu nového BMW iX2 dojedete do svých každodenních cílů bez lokálně produkovaných emisí a v typickém komfortu BMW. Objevte všechny modelové varianty nového BMW iX2, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

BMW iX2 (U10 BEV)

BMW iX2 xDrive30

  • Výkon: 230 kW (313 k)
  • 0-100 km/h: 5,6s
  • Maximální rychlost: 180 km/h
  • Dojezd: až 449 km

BMW iX2 xDrive30: kombinovaná spotřeba elektřiny: 17,7–16,3 kWh/100 km; emise CO2: 0 g/km.

MOHUTNÝ VZHLED. MALÁ STOPA.

Silueta SUV-kupé a BMW maska ve tvaru ledvinek elektrického BMW iX2 xDrive30 jsou vzrušující a nápadné. Vůz ztělesňuje flexibilitu a prostornost modelové řady BMW X s inovativním, čistě elektrickým pohonem řady BMW i. Díky elektrickému dojezdu až 449 km (WLTP)[1] a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,6 sekundy máte dobrou výbavu i na dlouhé cesty.

BMW iX2 (U10 BEV)

1. DESIGN EXTERIÉRU: VZHLED BUDÍCÍ DOJEM SÍLY.

Nové BMW X2 se vyznačuje svébytným, vizuálně expresivním designem, který se zřetelně odlišuje od BMW X1, kompaktního modelu Sports Activity Vehicle (SAV). Díky tomu ho lze okamžitě rozpoznat jako čistokrevné Sports Activity Coupé (SAC). Pro nový model jsou rovněž charakteristické dynamicky protažené linie a rozměrné plochy. Nové BMW X2 oproti svému předchůdci povyrostlo na délku o 194 milimetrů (4554 milimetrů), na šířku o 21 milimetrů (1845 milimetrů) a na výšku o 64 milimetrů (na 1590 milimetrů). Zvětšený rozvor a širší rozchod kol navíc zajišťují nabídku více místa pro pět cestujících i zavazadla. Objem zavazadlového prostoru nového BMW X2 činí 560 až 1470 litrů v závislosti na modelové variantě. BMW iX2 nabízí 525 až 1400 litrů.

Pro tento model specifická kolmá přední část vyzařuje sebevědomí a suverenitu. Jejími charakteristickými prvky jsou výrazné LED světlomety a téměř šestiúhelníková BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, která – poprvé v prémiovém kompaktním segmentu – může být na přání vybavena osvětlením BMW Iconic Glow. Na seznamu volitelné výbavy jsou také Adaptivní LED světlomety s neoslňujícími matrixovými dálkovými světly.

Linie střechy, která plynule přechází do zadní části vozu, vytváří štíhlou siluetu ve tvaru kupé a proporce ve stylu typickém pro vozy SAC od značky BMW. V zadní části zaujmou výrazně rozšířené blatníky a svalnaté boky. Sportovní charakter dále prohlubují horizontálně tvarovaná a pro tento model specifická zadní světla, stejně jako spoiler ve stylu Gurneyho lišty a nápadný zadní nárazník.

M specifické designové prvky, jako je dvojice koncovek výfuku integrovaná do zadního nárazníku, propůjčují BMW X2 M35i xDrive mimořádně dynamický výraz. Pro všechny ostatní varianty, včetně nového BMW iX2, je k dispozici M sportovní paket, který přináší aerodynamicky vylepšené prvky exteriéru. Na seznamu volitelné výbavy je také M sportovní paket Pro, který mimo jiné přináší exteriér M Shadowline s rozšířenými prvky v leskle černém provedení; mezi tyto prvky patří okenní lišty, M Shadowline světlomety, M zadní spoiler a M sportovní brzdový systém s červeně lakovanými třmeny.

BMW iX2 (U10 BEV)

Nezaměnitelné i v noci.

Za jízdy i při stání BMW maska ve tvaru ledvinek zejména ve tmě, kdy bílé světlo zvýrazňuje její výrazné tvary, na sebe strhává všechnu pozornost. Inovativní technologie LED světelných vláken vytváří poutavé světelné efekty, které zaujmou při jízdě, při odemykání i při zamykání vozu.

BMW iX2 (U10 BEV)

Sportovnost na první pohled.

Sportovnost na první pohled. M sportovní paket dodá Vašemu BMW výrazně sportovní vzhled.

BMW iX2 (U10 BEV)

Extrovertní: 20″ kola.

20″ M kola z lehké slitiny V-spoke 873 M Bicolour Midnight Grey, leštěná. Rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 245/40 R20.

BMW iX2 (U10 BEV)

Více světla, lepší vzhled.

LED světlomety účinné osvětlují silnici před Vámi. Pro bezpečnější jízdu s nejlepším osvětlením tmavých úseků. Dokonce i zadní světla zaujmou technologií LED.

2. DESIGN INTERIÉRU: NEKOMPROMISNÍ DESIGN

Interiér nového BMW iX2 se vyznačuje moderní prémiovou atmosférou se sportovním nádechem. Nízká palubní deska, na níž se nachází BMW Prohnutý displej, je doplněna jakoby levitující loketní opěrkou s integrovaným ovládacím panelem. V přední části středové konzoly jsou instalovány dva držáky nápojů a osvětlená přihrádka na telefon s bezdrátovým nabíjením.

Nově vyvinutá sedadla jsou v nabídce také v perforovaném provedení Veganza a s koženým čalouněním Vernasca s atraktivním prošíváním, přičemž standardně jsou sedadla čalouněna látkou. Zákazníci si mohou objednat rovněž sportovní sedadla, elektrické nastavování sedadel s funkcí paměti, bederní opěrku a masážní funkci. Další zlepšení byla provedena v oblasti akustického komfortu i ochrany cestujících. Standardní výbava nyní zahrnuje středový airbag mezi sedadlem řidiče a sedadlem spolujezdce.

BMW iX2 (U10 BEV)

Panoramatická prosklená střechy.

Panoramatická prosklená střecha pocitově zvětšuje vnitřní prostor. Dovnitř proniká více světla a Vy si můžete na každém sedadle vychutnat atmosféru jako pod širým nebem.

BMW iX2 (U10 BEV)

Více funkcí a intuitivní obsluha.

Jednoduše ovládejte hudbu, navigaci a nastavení vozu pomocí velkého prohnutého displeje a výbavy BMW Live Cockit Professional s operačním systémem 9.

BMW iX2 (U10 BEV)

Akusticky i vizuálně mimořádný.

Intenzivní a vyvážený zvuk je mimořádně působivý. Systém HiFi reproduktorů Harman Kardon s dvanácti reproduktory a výkonem 205 W zajistí na všech sedadlech kvalitní zvuk.

BMW iX2 (U10 BEV)

Pohodlné, sportovní, individuální.

Ergonomická sportovní sedadla poskytují oporu při dynamických průjezdech zatáčkami nebo při sportovnějším stylu jízdy. Polohu sedadel lze nastavit ručně.

3. TECHNOLOGIE: INOVATIVNÍ ZÁBAVA

Standardní a volitelné asistenční systémy pro automatizovanou jízdu a parkování, které jsou k dispozici v novém BMW iX2, zvyšují komfort a bezpečnost při každodenní jízdě i na delších cestách. Standardní výbava zahrnuje nejnovější verzi systému varování před čelním srážkou, systém udržující rychlost s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů a systém varování před opuštěním jízdního pruhu s funkcí návratu do jízdního pruhu. Součástí seznamu standardní výbavy je také parkovací asistent včetně zadní kamery a couvacího asistenta.

Nabídka volitelných prvků zahrnuje asistenta řízení a jízdy v jízdním pruhu, aktivní systém udržování rychlosti s funkcí Stop & Go, aktivní navigaci, funkci varování před opuštěním vozu a BMW Head-Up Displej, stejně jako kamerové funkce Surround View, Remote 3D View, BMW Drive Recorder a Remote Theft Recorder. Stávající funkce lze vylepšit pomocí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrades, která umožňuje i přidání nových funkcí.

BMW iX2 (U10 BEV)

Hraní na cestách.

Hry AirConsole Games promění Vaše BMW v herní konzoli, ať už pro jednoho nebo více hráčů. Na BMW Prohnutém displeji během čekání překonejte své nejvyšší skóre nebo vyzvěte své spolucestující k souboji. Ovladačem je Váš telefon. Jednoduše naskenujte QR kód na ovládacím displeji a pusťte se do hraní.

BMW iX2 (U10 BEV)

Všechno neustále na očích.

BMW Head-Up Displej promítá informace o jízdě a navigaci přímo do vašeho zorného pole.

BMW iX2 (U10 BEV)

Integrované streamování.

Pohodlně sledujte filmy a televizní seriály na kontrolním displeji svého BMW. Videa ve vysokém rozlišení zkracují čekání a nabízejí nejlepší zábavu.

BMW iX2 (U10 BEV)

Méně zmatků, více pohodlí.

Bezdrátové nabíjení doplní váš telefon energií bez použití kabelu, a tudíž mimořádně komfortně. Ve zvětšené nabíjecí přihrádce je dostatek místa i pro větší zařízení.

4. FOTOGALERIE

BMW iX2 – Outdoor

BMW iX2 – Interiér

BMW iX2 – Studio

5. TECHNICKÉ ÚDAJE bmw iX2

BMW iX2 xDrive30

Rozměry a hmotnost
Délka v mm: 4554Šířka v mm: 1845Výška v mm: 1560
Šířka včetně zrcátek (řidiče a spolujezdce) v mm: 2 104Rozvor v mm: 2692Pohotovostní hmotnost v kg 5: 2095
Celková hmotnost v kg: 2605Užitečné zatížení v kg: 585Objem zavazadlového prostoru v l: 525 – 1400
Volitelné tažné zařízení, brzděné až 12 %/svislé zatížení kulové hlavice v kg 6 : 1 200 / 80
Pohon
Druh motoru: ElektrickýVýkon v kW (k): 230 (313)Točivý moment v Nm: 494
Převodovka: 1stupňová, automatická
Elektromotor
(Maximální) výkon/trvalý výkon po 30 minut v kW (k): 225 (306) / 104 (141)Maximální točivý moment v Nm: 494
Jízdní výkony
Zrychlení 0–100 km/h v s: 5,6Maximální rychlost na elektřinu v km/h: 180
Spotřeba paliva/Emise CO₂
Emise CO₂, kombinované podle WLTP v g/km: 0Spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km: 17,7 – 16,3Dojezd na elektřinu, WLTP v km 3: 417 – 449
Vysokonapěťový/48V systém, nabíjení
Kapacita baterie v kWh: 64,8Maximální nabíjecí výkon AC/DC v kW: 11 (-) / 130Nabíjecí čas DC 10–80 % v min: 29
Nabíjecí čas AC 0–100 % v h: 6,5

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.