Přeskočit na obsah
CarTec Group

DOKONALÝ SPOLEČNÍK V HLEDÁNÍ NOVÝCH CEST.

Když bylo v roce 2009 uvedeno na trh původní BMW X1, vytvořilo novou kategorii segmentu prémiových vozů. Od té doby je toto kompaktní SAV atraktivní vstupenkou do světa BMW X. BMW X1 je díky svému robustnímu charakteru a praktické všestrannosti ztělesněním jedinečné svobody a nezávislosti, a to jak v každodenním provozu, tak i na delších cestách.

V případě zájmu nebo vytvoření individuální nabídky nám zašlete nezávaznou poptávku:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive 18i s pořizovací cenou 973 700 Kč vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 14 508 Kč. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní.

VIDEO PROHLÍDKA VOZU

Prohlédněte si přesnou konfigurace vozu BMW X1 sDrive20i s pořizovací cenou 1 024 400 Kč s DPH. Pro podnikatele se splátkou již od 12 590 Kč bez DPH měsíčně nebo pro nepodnikatele se splátkou 15 234 Kč s DPH. Platnost nabídky financování je do 31.3.2024.

EXTERIÉR

INTERIÉR