CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

Rozdíl je v přístupu

„Něco navíc“ 


CarTec Group a.s. je skupina autorizovaných dealerství specializovaných na prodej a servisní služby spojenými s vozy značek BMW, MINI a motocykly BMW Motorrad a výhradním dovozcem vozů Rolls-Royce. Společnost má v České republice dvacetiletou tradici a zakládá si na svém rodinném přístupu a vysoké orientaci na spokojenost zákazníka.

Hlavní filozofie skupiny vychází z potřeby nabídnout našim klientům „něco navíc". Slovo potřeba je zcela na místě, propojení značek BMW, MINI i Rolls-Royce s nezapomenutelným zážitkem představuje pro CarTec Group jeden ze základních pilířů značky.

Obchodujeme v prémiovém segmentu zboží a služeb, tudíž pro nás nejsou individuální přístup k zákazníkovi a vysoká profesionalita pouze nadnesenými slovními obraty, ale každodenní žádoucí realitou napříč všemi showroomy v Ostravě, Praze, Olomouci, Liberci a Brně. Přes vzrůstající objem práce se snažíme udržet kvalitu a přístup k našim zákazníkům na nejvyšší úrovni s osobním přístupem a řešením. Tato filozofie firmu zařadila na první místo v loajálnosti zákazníků v rámci sítě dealerů BMW v celé České republice.

Neustále pro naše zákazníky i zaměstnance modernizujeme prostředí našich showroomů a budujeme další zázemí, abychom jim mohli nabídnout jen to nejlepší místo pro koupi či servis jejich vozů a zaměstnancům kvalitní pracovní zázemí.


Rozdíl je v přístupu


Pro své klienty pořádáme eventy, které mají mnohdy dlouhodobou tradici a těší se velké oblibě. Setkáváme se při rozmanitých příležitostech, mimo jiné:

  • na golfových turnajích CarTec Golf Cup
  • při tenisových turnajích CarTec Tenis Cup
  • na závodních okruzích v rámci střední Evropy
  • na koncertech a jiných kulturních událostech
  • jsme letitým partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, partnerem českého Fedcupového a Daviscupového týmu,  …  

Zákazníkům chceme dopřát ryzí Radost z jízdy, proto pravidelně organizujeme vyhledávané a klienty oblíbené testování vozů v hraničních podmínkách a simulovaných krizových situací. Dále se s Vámi setkáváme v souvislosti s uvedením nových modelů vozů v rámci exkluzivních closed roomů nebo oficiálních představení vozů na našich showroomech.

Pokud jste klientem skupiny CarTec Group a chcete dostávat pozvánky na naše akce, kontaktujte svého prodejce / servisního technika nebo vyplňte formulář přiložený níže a zažijte CarTec!
BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít