Modely

Zobrazit archiv
Představení nového BMW řady 7 - CarTec Praha

Představení nového BMW řady 7 - CarTec Praha

Dne 27.10.2015 představil CarTec Praha nový model BMW řady 7. V impozantních prostorách pražské galerie Mánes byl k vidění vrchol současné nabídky BMW,
ztělesnění luxusu a nejnovějších technologií.

Doufáme, že jste si tento příjemný večer a jedinečný zážitek užili stejně jako my! 

Tým CarTec Praha

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat