Modely

Zobrazit archiv
Představení nového BMW řady 7 - CarTec Group

Představení nového BMW řady 7 - CarTec Group

Dne 5.11. bylo ostravskému publiku představeno nové BMW řady 7. Příhodným místem pro prezentaci tohoto nadčasového modelu byl Svět techniky v Dolní oblasti Vítkovic. 
Surové prostředí tvořilo dokonalý kontrast perfektně ladným křivkám modelů nejnovějších i starších vozů této řady.

Děkujeme hostům za vytvoření dokonalé atmosféry! 

Tým CarTec Group

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat