Modely

Zobrazit archiv
BMW CarTec Tenis Cup 2015 - CarTec Group & CarTec Olomouc

BMW CarTec Tenis Cup 2015 - CarTec Group & CarTec Olomouc

V pátek 11.9. 2015 pořádal společně CarTec Group a CarTec Olomouc tenisový turnaj BMW CarTec Tenis Cup 2015, který se odehrál v SK Véska u Olomouce.
Děkujeme ještě jednou všem účastníkům a účastnicím a gratulujeme vítězům!!!
Počasí bylo příznivé a zároveň nás po celý den udržovalo ve zdravém napětí, antuka optimální a nálada výborná. Zároveň byla ze všech cítit ta správná sportovní bojovnost. Těšíme se na další ročník pod heslem Radost je vítězství.

Ještě jednou mnohé díky!
Tým CarTec Group & CarTec Olomouc

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat