Modely

Zobrazit archiv
Ladies Day CarTec Olomouc

Ladies Day CarTec Olomouc

Letištní plocha v Bochoři nedaleko Přerova patřila 12.3.2015 ženám a silným vozům BMW. CarTec Olomouc pořádal první ročník akce 
Ladies Day, v rámci kterého si dámy mohly zdokonalit své řidičské dovednosti a vyzkoušet vlastnosti vozů BMW v možných krizových situacích. Rozlehlý prostor letiště posunul radost z jízdy na zcela jinou úroveň.

Počáteční nervozitu rychle vystřídalo nadšení a během momentu se letištní plocha proměnila v pravou závodní dráhu.

Dámy se postavily zdánlivé výzvě čelem, za což jim přísluší velké uznání!


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat