Modely

Zobrazit archiv
Fotogalerie KVIFF 2015

Fotogalerie KVIFF 2015

Jubilejní 50. Karlovarský filmový festival je úspěšně za námi. Opět jsme nabídli zájemcům možnost vyzkoušet různé řady vozů BMW a také MINI. Festivalová atmosféra byla skvělá, pro příznivce BMW ji nepochybně dotvářely i všechny naše limuzíny BMW Official Car. 
Pochopitelně se těšíme na další ročník a nové zájemce!
Děkujeme, byla to RADOST!
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat