Modely

Zobrazit archiv
Představení nového BMW řady 7 - CarTec Olomouc

Představení nového BMW řady 7 - CarTec Olomouc

Poslední z pořádaných akcí, na kterých byl zářící hvězdou večera nový model BMW řady 7, se konala 6.11.2015 v Moravském divadle v Olomouci.

Umístění vozu na samotné jeviště divadla bylo jasnou volbou, viděli jsme vskutku dech beroucí představení.

Rozhodně se nejednalo o derniéru a jsme přesvědčeni, že tento vůz o sobě dá ještě vědět! :)

Celý tým CarTec Olomouc Vám děkuje za příjemně strávený společný večer!

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat