Přeskočit na obsah
CarTec Group

Městský život

Vytěžte ze života ve městě maximum: s BMW řady 2 Gran Tourer. Hodně nabízí a ještě víc unese. To je, především ve městě, velkou výhodou. Hravě zvládne hektické situace užívajíc si života. I tak ale neztrácí na výkonu díky BMW TwinPower Turbo motoru. Pro radost z jízdy až za hranice města.

BMW 220d xDrive Gran Tourer

  • Výkon motoru v kW (PS) při 1 / min (220xDrive) – 140 (190) / 4000
  • Kombinovaná spotřeba v l / 100 km (220xDrive) – 4,9-4,6 (3)
  • Kombinované emise CO2 v g / km (220xDrive) – 129-128 (3)
  • Objem zavazadlového prostoru – 645 až 1905 litrů

KOSMOPOLITNÍ NADHLED

Skutečný kosmopolita: BMW řady 2 Gran Tourer – dynamické a sebevědomé, všestranné a moderní. Silnice se mění v bulváry, které překonává se sportovní sebejistotou. Tento efekt dotváří charismatická příď s velkou maskou s dvojicí ledvinek a nasávacím otvorem po celé šířce spodní části nárazníku, stejně jako dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie. K tomu se přidávají rozměrné dveře a zvýšená linie střechy, která slibuje prostor a komfort. Vůz s uvolněnou autoritou, který vás ohromí na první pohled.

DOKONALE NAČASOVÁNO

Ať už vyrážíte se skupinou sedmi lidí na prohlídku okolních pamětihodností nebo na dovolenou s lednicí v kufru – BMW řada 2 Gran Tourer se ideálně hodí pro každé dobrodružství. S mnoha praktickými odkládacími prostory a variabilní druhou řadou sedadel nabízí plnou flexibilitu vpředu a vzadu a až 1905 l zavazadlového prostoru. Obzvláště praktické pro rodiny: díky volitelné třetí řadě sedadel je v případě potřeby k dispozici sedm sedadel, zatímco ve druhé řadě mohou být umístěny vedle sebe tři dětské sedačky. BMW řady 2 Gran Tourer – více prostoru pro váš život.

STÁLE VE SPOJENÍ

Na cestách po městě je celý svět s vámi. Ať už jedete kamkoliv nebo míříte za jakýmikoliv plány, je BMW ConnectedDrive vždy na vaší straně s užitečnými digitálními službami a asistenty řidiče sdruženými do BMW Personal CoPilot. Společně vám pomohou ujistit se, že s sebou máte vše potřebné, a zařídí, že do cíle cesty dorazíte bezpečně a v pohodě.

CONCIERGE SERVICES

Služba Concierge Service vás stiskem tlačítka spojí se zaměstnancem telefonického centra BMW Call Centre. Ten potom dokáže najít konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo lékárnu a poslat detaily adresy přímo do navigačního systému vašeho BMW.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU

Bezdrátové dobíjení telefonu obsahuje kolébku pro bezdrátové dobíjení. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí jsou také Bluetooth Office a příprava pro WiFi hotspot.

BMW HEAD-UP DISPLEJ

Plně barevný Head-Up Displej promítá důležité jízdní informace na panel umístěný přímo do zorného pole řidiče, což znamená, že se může plně soustředit na dění na silnici. Tento displej kromě jiného zobrazuje aktuální rychlost, pokyny navigačního systému, rychlostní omezení včetně zákazu předjíždění a telefonní a zábavní seznamy.

ACTIVE CRUISE CONTROL

Výbava Driving Assistant Plus nabízí výrazné zlepšení bezpečnosti a komfortu. Zahrnuje systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí, upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, upozornění na rychlostní omezení, kamerový aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go a také asistent jízdy v kolonách.

NAVIGACE OD DVEŘÍ KE DVEŘÍM

Dostavte se na vaše schůzky uvolnění a včas. S navigací „od dveří ke dveřím“, ktrerá je jednou z funkcí aplikace BMW Connected, to není žádný problém. Po příjezdu na místo určení můžete pro pěší navigaci od zaparkovaného vozu až do cílové destinace využít chytrý telefon nebo chytré hodinky.

UPOZORNĚNÍ NA ČAS ODJEZDU

BMW Connected vás prostřednictvím kompatibilního chytrého telefonu nebo inteligentních hodinek informuje o nejvhodnějším čase odjezdu a vy tak máte jistotu, že do svého dalšího cíle dorazíte včas. Doporučený čas odjezdu systém vypočítá na základě dopravních informací v reálném čase RTTI.

CENNECTED DRIVE

Se špičkovou konektivitou a BMW ConnectedDrive vás nic nezastaví. Pro ještě pohodlnější cestování neustále zůstáváte v kontaktu se vším, co je pro vás důležité. Přesvědčte se sami.

Z KAŽDÉ CESTY SE STANE CÍL

Po městě, venkově i dálnici – s BMW řady 2 Gran Tourer se každá cesta stane vaší oblíbenou. V prvé řadě na tom mají zásluhu točivé a zároveň extrémně hospodárné zážehové i vznětové motory. Dále to je dlouhý rozvor a krátké převisy, které zajišťují optimální agilitu. Společně s tlačítkem Driving Experience Control, adaptivním podvozkem a celou řadou aerodynamických prvků vytvářejí precizní a živé jízdní vlastnosti, díky nimž se z každé cesty stane cíl.

HOSPODÁRNOST MOTORU K NEZAPLACENÍ

Od mimořádně hospodárného tříválcového vznětového motoru až po vysokootáčkový charakter a působivý točivý moment čtyřválcového zážehového motoru: BMW řady 2 Gran Tourer nabízí ten správný motor pro jakoukoliv sadu požadavků. Všem pohonným jednotkám je společná technologie BMW TwinPower Turbo a systematická optimalizace efektivity provozu a jízdní dynamiky. Vybaveno inteligentním pohonem všech kol xDrive či 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou se sportovním naladěním se tak BMW řady 2 Gran Tourer stává všestranným vozem s precizní ovladatelností a excelentními jízdními vlastnostmi, který je vždy připraven prozkoumávat nové cesty.

BRODWAY MÍSTO CESTY S EXKLUZIVNÍ MODELOVOU VÝBAVOU

MODEL M SPORT

Udělejte ze zastávky na čerpací stanici zastávku v boxech. BMW řady 2 Gran Tourer v provedení M Sport dává na odiv svou sportovní stránku. Výrazně tvarovaný přední nárazník s lesklými černými rámečky kolem vstupů vzduchu zdůrazňuje dynamický pohyb. Sportovní vzhled podtrhují kola z lehkých slitin o průměru 17 a 18 palců v designu Double-spoke a završuje ho široký zadní nárazník se vstupy vzduchu v provedení Dark Shadow. Perfektní oporu při sprintech uvnitř vozu nabízejí sportovní sedadla čalouněná perforovanou kůží Dakota s atraktivními modrými doplňky (volitelný prvek daného modelu).

MODEL LUXYRY LINE

Udělejte ze silnic bulváry. BMW řady 2 Gran Tourer v provedení Luxury Line dodá jakémukoliv prostředí nádech exkluzivity. Zásluhu na tom má design exteriéru s elegantními chromovanými detaily v masce chladiče tvořené dvojicí ledvinek, předními nasávacími otvory a obložením zádi. Stylový vzhled pokračuje i v interiéru. Tady vytváří vrcholný estetický dojem kombinace komfortního čalounění, jako je špičková perforovaná kůže Dakota, s precizně zpracovaným obložením a kryty prahů ozdobenými nápisem BMW.

MODEL SPORT LINE

Udělejte z kolemjdoucích vaše publikum. Design BMW řady 2 Gran Tourer v provedení Sport Line přitáhne oči všech v okolí. Vnější vzhled podtrhují doplňky v lesklém černém provedení spolu s velkými koly z lehkých slitin. Interiér přebírá tento dynamický styl a s lehkostí v něm pokračuje působivými detaily, jako jsou prahy dveří s nápisy BMW, dvoubarevné čalounění a obložení interiéru z broušeného hliníku.

MODEL ADVANTAGE

BMW řady 2 Gran Tourer dokáže dokonce jako Model Advantage plně využít svých výhod. Dynamickou přední část definují velké nasávací otvory pro přívod vzduchu, které zvýrazňují vysoce lesklé černé rámečky. S typickou BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek a matnými černými akcenty vytváří moderní a zároveň sportovní dojem. Celkově sebevědomý vzhled dotváří vysoce kvalitní interiér s dekorativním obložením v provedení tmavě stříbrná Oxid Silver.

UDĚLEJTE SI TO PO SVÉM

Přesně takové, jaké ho chcete mít – díky široké nabídce příslušenství pro BMW řady 2 Gran Tourer. Od praktické výbavy do interiéru a stylových doplňků až pro chytrá řešení pro zavazadlový prostor, která spoří místo. Nyní můžete vylepšit BMW řady 2 Gran Tourer tak, aby odpovídalo vašim potřebám a vkusu, a objevit přitom nový svět plný možností.

CO2 emise – informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.