CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW řady 2 Cabrio | 230i Luxury Line | NOVÁ PODOBA SVOBODY

BMW řady 2 Cabrio | 230i Luxury Line | NOVÁ PODOBA SVOBODY

BMW řady 2 Cabrio | 230i Luxury Line | NOVÁ PODOBA SVOBODY

Charakter a svoboda bez hranic. Nové BMW řady 2 Cabrio představuje sportovní svobodu a eleganci. Kombinace dynamického designu, výkonných motorů a exkluzivní výbavy v přepracovaném interiéru otevírá nové možnosti pro radost z jízdy bez omezení. Bez diskuse nejsportovnější kabrio své třídy ukazuje, jak atraktivní může být nezávislost.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 CABRIO >

NABÍDKA FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 2 >


Zrychlení z 0 na 100 km/h v s (BMW 230i Cabrio) - 6,1

Maximální rychlost v km/h (BMW 230i Cabrio) - 250

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (BMW 230i Cabrio) - 6,2–6,0

Kombinované emise CO₂ (BMW 230i Cabrio) - 143–138

PRO INDIVIDUALISTY

První dojem: svoboda a touha jít dál. Unikátně navržený design nového BMW řady 2 Cabrio je ztělesněním lehkosti a elegance, výkonu a inspirativnosti. Se staženou plátěnou střechou dále vynikne sportovnější řešení přední části, stejně jako svalnatě působící boky vozu. S nataženou střechou je tento vůz neméně fascinující. Pro elegantně navržený interiér je typická dynamika, kvalitní výbava a významně zlepšený akustický komfort.

OTEVŘENÁ MYSL = PLÁŤENÁ STŘECHA

Jakmile se otevře střecha BMW řady 2 Cabrio, jeho elegance dostane další emotivní náboj. Střechu lze ovládat až do rychlosti 50 km/h, takže vaším jediným limitem je samotné nebe. V natažené podobě střecha nabízí významně zlepšenou hlukově-izolační schopnost, vytvářející exkluzivní jízdní zážitky. Atraktivitu designu zvyšuje také barevný kontrast mezi střechou a tělem karoserie.

SNADNÉ SPOJENÍ

Poznejte, jaké to je mít svobodu díky tomu, že jste připojení i na cestách – v BMW řady 2 Cabrio. Nový koncept obsluhy se vyznačuje jednoznačně strukturovanými funkcemi, intuitivním ovládáním a digitálními službami, které interiér přetvoří v působivě komfortní zónu. Ať už jde o kontrolování e-mailů, domlouvání schůzek, plánování tras nebo jen o užívání si vaší oblíbené hudby, celá řada špičkových technologií BMW ConnectedDrive vám tyto služby umožní na cestách obsluhovat. BMW Connected má za všech okolností pod kontrolou vaše plánování osobní mobility, takže dojedete do cíle včas a zcela uvolněni.*

*Některé služby nejsou dostupné v ČR. O dostupnosti se prosím informujte u svého autorizovaného dealera BMW.

PLNO MUZIKY

Propojení na vysoké úrovni. S volitelnou výbavou ConnectedDrive Digital Services si můžete užívat celou řadu funkcí, chytrých aplikací a prvotřídní zábavy. S využitím nabídky online zábavy si můžete například otevřít účet ve službách Deezer či Napster pro neomezený přístup k hudbě. To vám umožní neomezený přístup k milionům skladeb zdarma. Integrované rozpoznávání hudby navíc identifikuje každou skladbu v rádiu, a pokud chcete, uloží ji do vaší osobní knihovny. To je naprosto skvělé, bez ohledu na to, jaký druh muziky máte nejraději.

SOUND SYSTÉM HARMAN KARDON

Součástí HiFi reproduktorů Harman Kardon je externí zesilovač s výkonem 360 wattů, umístěný v zavazadlovém prostoru. Zvuk nejvyšší kvality zajišťuje celkem 12 pečlivě rozmístěných reproduktorů, mezi nimiž nechybí dvojice subwooferů umístěných pod předními sedadly.


Fotogalerie
BMW řady 2 Coupé | 230i

BMW řady 2 Cabrio | 230i Luxury Line

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST BMW 2 CABRIO

Jednoznačně sportovní, výrazně dynamické. V nejsportovnějším kabriu své třídy vytvářejí výkonné motory a propracovaný podvozek unikátní zážitky z jízdy – plynulost, rebelství a preciznost. Speciální vedlejší efekt: vzrušující akcelerace, jedinečná ochota k zatáčení a jako bonus hospodárnost. To vše zásluhou technologií BMW EfficientDynamics. To je přesně to, co znamená svoboda.

SKVĚLÝ GRIP JE ZÁKLADEM

Pod atraktivní slupkou BMW řady 2 Cabrio je skutečně dynamické jádro. Jízdní zážitky se jednoznačně opírají o jasně definované geny BMW: zadní pohon, dokonalé vyvážení a přímou sportovní odezvu řízení. Výsledek: ještě lepší ovladatelnost, příkladná agilita a fantastické zrychlení. To vše je spojené v nezaměnitelné kombinaci.

MOTORY BMW TWINPOWER TURBO

Silné motory BMW TwinPower Turbo BMW řady 2 Cabrio poskytují podmanivý mix mimořádné dynamiky, intenzivní akcelerace a příkladné hospodárnosti. Nezaměnitelnými vlastnostmi ničím neomezené radosti z jízdy jsou spontánní reakce a sebevědomý nárůst síly již od nízkých otáček. BMW 230i disponuje nejvyšším výkonem 185 kW (252 k). Zásluhou dvoukomorového turbodmychadla Twin-Scroll, rozvodu Valvetronic, proměnného časování double VANOS a přímého vstřikování paliva tento motor poskytuje maximální točivý moment 350 Nm již od pouhých 1450 1/min. Mnoho prvků BMW EfficientDynamics zajišťuje i velmi nízké hodnoty spotřeby paliva a produkce emisí CO₂.

VYJÁDŘENÍ VÝKONU: MODELY BMW ŘADY 2 CABRIO

M SPORT

Nadšení světem závodů na první pohled: Model M Sport podtrhuje sportovní charakter BMW řady 2 Cabrio. Jeho M aerodynamický paket obsahuje přední nárazník, boční prahy a zadní difuzor v barvě Dark Shadow, stejně jako atraktivně zvolená kola z lehkých slitin jsou jasným vyjádřením dravosti.

M SPORT LINE

Nepřehlédnutelné designové prvky v leskle černém provedení jasně poukazují na to, že model Sport Line je o nadšení a dynamice. Sportovní akcenty jsou jasně patrné také v interiéru, kde najdeme čalounění kvalitní kůží v černé barvě s červeným kontrastním prošíváním a dokonale sladěné leskle černé dekorační prvky s akcentními linkami v matně červené barvě Coral Red.

MODELY LUXURY LINE

Leskle chromované prvky exteriéru na první pohled říkají, že model Luxury Line je navržen pro zdůraznění rafinované elegance. Tento dojem podporuje také interiér čalouněný kůží Dakota v ústřicové barvě Oyster a doplněný dřevěným obložením Fineline Stream s akcentní linkou matného chromu Pearl Chrome.


NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 CABRIO >

NABÍDKA FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 2 >

Spotřeba

BMW 220i Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,2–5,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 141–133

BMW 225d Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,9–4,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 128–121

BMW 230i Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,2–6,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 143–138

BMW M240i Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,3
Emise CO2 v g/km (kombinované): 189

Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít