CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection

Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection

Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection

Vozy Rolls-Royce Collection Cars jsou poetickými symboly řemesla a umění, zachyceny v čase rukama zručných továrních designerů. Vozy Bespoke Collective jsou vyobrazením mistrovsky zvládnutého řemesla v počtu extrémně limitovaného množství vyrobených exemplářů. Využívají pouze nejušlechtilejší materiály a moderní zpracování. Vášeň pro kryptografii jednoho z designérů vedla k užití modelu WRAITH jakožto plátna pro komplexní, v tichosti připravovaný, projekt.

Název KRYPTOS je převzat ze starodávného řeckého slova odkazujícího na něco nevídaného, skrytého, mystického. Šifry se objevují v historii po celá tisíciletí, zachycují představivost nejbrilantnějších myslí světa.

Rolls-Royce Bespoke designérka Katrin Lehmann říká: "Jakožto designérka jsem byla vždy fascinována představou, že můžete komunikovat zprávami plnými symbolů, piktogramů a šifer, kterým rozumí pouze vyvolená hrstka lidí. Najít klíč je nezbytné k pochopení plného významu předmětu, jinak předmět bude sloužit pouze jako umělecké dílo."

Fotogalerie
Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection

Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection

WRAITH KRYPTOS v sobě nese šifru, která se rozvíjí napříč celým vozem. Torsten Müller-Ötvös, CEO Rolls-Royce Motor Cars komentoval: "Brilantní a kreativní tvůrci naší Rolls-Royce Bespoke Collective znovu excelovali, když vytvořili extraordinární, moderní a přesvědčivé pojetí vozu WRAITH. Na první pohled je KRYPTOS ztělesněním dynamiky. Při detailním ohledání si však všimneme série zpráv skrytých za unikátní Rolls-Royce šifru." Kód k šifře je znám pouze dvěma osobám - designérce a CEO!

Karosérie je lakována odstínem Delphic Grey, Bespoke lakem založeným na surovém antracitovém odstínu se skrytým efektem - pouze na slunci se objeví modré a zelené zrno v laku. Po boku karoserie se táhne dvojitá Coachline - Kryptos green a spodní linka v odstínu Dark Grey. Kryptos green se objevuje i na detailech v interiéru kde doplňuje čalounění v odstínu Selby Grey. Dominantou interiéru je unikátní stropnice, kdy místo užití ikonického hvězdného nebe je zachycen tok dat.

Šifra bude jednoho dne prolomena. Otázka zní - kdy?

Spotřeba

Emise CO2: 369 - 357 g / km; Spotřeba paliva: 17,3–17,9 mpg / 16,3–15,8 l / 100 km (#)

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Rolls-Royce Wraith Kryptos Collection

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít