Přeskočit na obsah
CarTec Group

Exkluzivní kolekce inspirována duchem roadsterů dvacátých let.#DAWN#SilverBullet je moderní interpretací opojného, leč neuctivého postoje této dekády. Perfektní spojení nostalgie minulosti s ohromnými inovacemi budoucnosti. Výkonný a precizní model, který prořízne ticho a zahraje akord všem, kteří prahnout po útěku a dobrodružství.

Limitováno na 50 vozů celosvětově. Retro styling Dawn Silver Bullet je budoucí klasikou opěvující okázalou minulost.

Jako přídavek k rozšířenému black pack, Silver Bullet představuje zcela poprvé černé přední světlomety a černé finishers v předním nárazníku. Tento tmavý detailing podtrhuje agresivní výraz vozu, který odkazuje na svého řidiče.

Vůz je lakován extra stříbrným odstínem Brewster silver. Interiér očalouněn hnědou kůží s bílými a černými akcenty. Napříč kabinou vozu je užit zcela nový dekor zvaný Open-pore technical fibreVzhledu dvoumístného kabrioletu je dosaženo užitím Aero krytu za přední sedadla v provedení karbon/kůže.

Když se přesuneme do roku 2020, Rolls-Royce ztělesňuje ducha burácejících dvacátých let představením svého prvního vozu Collection v nové dekádě. Sbírka Dawn Silver Bullet je ódou k dekadenci, k lehkomyslnosti, k opojným rozkvětům a neuvěřitelným minulým dobám.

Stříbro se často vyskytuje v tajemné historii markýzy na speciálních stezkách, jako jsou Silver Dawn, Silver King, Silver Silence a Silver Specter. Sbírka Dawn Silver Bullet řeší pomlčku v nově pověřené ultra-metalické stříbrné lakované povrchové úpravě.

Hrdinou kolekce je bezpochyby Aero Cowling, který posouvá osobnost vysoce osazené siluety automobilu, čímž zvyšuje pocit rychlosti a účelu. Raketově stříbrná středová páteř přináší karosérii do kabiny, což mu dodává intimní, propojený pocit skutečného dvoumístného sedadla.

Kolekce Dawn Silver Bullet obsahuje tmavé detaily exteriéru; tmavé světlomety a nový tmavý přední nárazník, poskytující dominantní a odhodlaný výraz ve vysokém kontrastu se stříbrným odstínem. Částečně leštěná kola nabízejí průsvitný stínový povrch s jediným stříbrným proužkem.

Uvnitř je kolekce Dawn Silver Bullet svůdně hmatatelná, plná materiálů a řemesel naší doby. Unikátní fasáda z uhlíkových vláken s otevřenými póry pozdravuje řidiče a společníka moderním a drsným způsobem. Prošívaný přepravní tunel s designovými narážkami převzatými z typického povstaleckého příslušenství, kožené bundy, prochází středem kabiny na míru.

Tento model s britskou excentricitou a třídou roztavuje nostalgii minulosti sofistikovanou inovací budoucnosti a dělá z kolekce Dawn Silver Bullet Collection perfektní platformu, ze které můžete zažít ty nejlepší cesty po celém světě. Tato kolekce aktualizuje ducha roadsterů a nabízí vzrušující pocit nekompromisní svobody.

CO2 emise – informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Emise CO2: 381-372 g / km; Spotřeba paliva: 16,7-17,1 mpg / 16,9-16,5 l / 100 km

fotogalerie