CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
Rolls-Royce | Phantom Tranquillity

Rolls-Royce | Phantom Tranquillity

Rolls-Royce | Phantom Tranquillity

Rolls-Royce Motor Cars Baku představil v Ázerbájdžánu jedinečný Phantom Tranquillity. Phantom Tranquility byl vytvořen pro všechny, kteří dosahují nemožného a je výrazem postavení nejvzácnějšího a nejžádanějšího objektu v luxusním světě. Tato kolekce je omezena na 25 kusů po celém světě.

“Phantom je dokonalý Rolls-Royce,” řekl Bayram Yaqubov, generální ředitel Improtex Motors a Rolls-Royce Motor Cars Baku. “Jsme nesmírně hrdí, že tento unikátní Rolls-Royce Phantom již brzy uvidíme jako první v ulicích Ázerbajdžánu.”

Základním tématem Phantom Tranquillity je průzkum vesmíru. Interiér je vyrobený z řady kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel, 24-karátové zlato a speciální hliník. Do regulátoru hlasitosti byly začleněny kousky meteoritu Muonionalusta, který spadl na zemi v roce 1906 ve Švédsku.

Interiér je inspirovaný světlou a tmavou stranou měsíce. Vnitřní barva kůže je Arctic White a je zde integrována jedinečná kombinace lesku a saténu s exkluzivním kovovým efektem. Černé lesklé prvky zvýrazněny elegantními pruhy z nerezové oceli.  

Fotogalerie
Rolls-Royce | Phantom Tranquility

Rolls-Royce | Phantom Tranquility

"Při navrhování tohoto vozu bylo klíčové evokovat emoce klidného a tichého prostředí," sdílel vedoucí návrhář Matthew Danton během prezentace v autosalonu Rolls-Royce Motors Cars Baku a zdůraznil, že "odlišnost, vůdcovství a skutečné vyjádření" jsou skutečným posláním programu Bespoke. 

Rolls-Royce Bespoke

Rolls-Royce si nekupujete. Objednáváte si jej na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu.

Vyjádřete sami sebe prostřednictvím naší služby Bespoke, která tu je proto, abyste si mohli vytvořit svůj jedinečný Rolls-Royce. Nastal čas určit si vlastní stylový standard: nechte si individualizovat drobné prvky, jako jsou dveřní kliky, delikátní detaily na přístrojové desce nebo dveřní prahy. Zdůrazněte svou osobnost tím, že si objednáte karosérii v barvě laku namíchaného speciálně pro Vás či dřevěné obklady zhotovené ze stromu z Vašeho pozemku.

Uvést v život vaši vizi – to je úkol týmu Bespoke.

Spotřeba

Rolls-Royce Phantom: emise CO2 : 356-341 g/km ; Spotřeba paliva: 15.7-15.0 l/100km

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Rolls-Royce | Phantom Tranquility

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít