CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
NOVÉ BMW X3 M a BMW X3 COMPETITION

NOVÉ BMW X3 M a BMW X3 COMPETITION

NOVÉ BMW X3 M a BMW X3 COMPETITION

Skvělý výkon na všech cestách: Automobily BMW X3 M zrychlují pulz a přinášejí novou dimenzi radosti z jízdy, a to ve zlomku sekundy. Zažijte sportovní automobily nabité emocemi, které v sobě spojují dobrodružného ducha BMW X3 se sportovní jedinečností automobilů BMW M. Je to na vás: BMW X3 M s geny z motorsportu nabízí nejvyšší úroveň jízdní dynamiky – kterou lze ještě vylepšit verzí BMW X3 M Competition s maximálním výkonem a jedinečným projevem na všech typech silnic a závodních okruhů. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d pak předvádějí extrémně sladěnou souhru výkonu, komfortu a hospodárnosti.

NABÍDKA MODELŮ BMW X3 CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW X3 >


BMW X3 M COMPETITION A BMW X3 M | SPECIALITY

01. VRCHOLNÝ VÝKON

Vysokootáčkový 3litrový motor M TwinPower Turbo BMW X3 Competition je vybaven dvěma turbodmychadly, vysokotlakým přímým vstřikování paliva a technologií Valvetronic, díky nimž je plně připraven na vysoké výkony. Výkonové parametry mluví samy za sebe: 375 kW (510 k), točivý moment 600 Nm a zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,1 sekundy.

02. MAXIMÁLNÍ RADOST Z JÍZDY

Kombinace pohonu M xDrive a Aktivního M diferenciálu, M specifického podvozku a řízení M Servotronic i 8stupňová převodovka M Steptronic přinášejí maximální výkon, agilitu a preciznost.

03. VYRÝSOVANÁ POSTAVA

Design exteriéru BMW X3 M Competition: BMW X3 M Competition svými tvary předvádí vzrušující dynamiku. Jeho výrazná forma a emotivní design vytvářejí působivé spojení sportovnosti orientované na výkon a exkluzivitivně vysoké kvality.

04. VÝRAZNÁ SPORTOVNOST

Design interiéru BMW X3 M Competition: Interiér BMW X3 M Competition unikátním způsobem kombinuje ergonomii a sportovnost s maximální exkluzivitou a dokonalým zpracováním

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A CONECTIVITA

Soustředí se na to podstatné. Díky inovativním asistenčním systémům a komfortním prvkům propojeného kokpitu jsou BMW X3 M špičkou ve svém segmentu – pro moderní mobilitu nejvyšší úrovně.

DRIVING ASSISTANT PLUS

Driving Assistant Plus nabízí větší pohodlí a bezpečnost během monotónních nebo složitých jízdních situací. Mezi ně mohou patřit dopravní zácpy, kolony nebo dlouhé cesty městem, jízda po okresních silnicích nebo dálnicích, navigace na křižovatkách nebo změny jízdních pruhů.

PARKING ASSISTANT PLUS

Výbavový paket Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Remote 3D View, PDC a také asistenta při podélném parkování, aktivní PDC nouzové brzdění a Parking Assistant s vodicími čárami, který nabízí plně automatizované parkování, jak podélně, tak kolmo k vozovce.

BMW CONNECTED

Spojte se se svým BMW. Aplikace BMW Connected je vaším asistentem mobility, který se o vás bude starat před cestou i během ní. Umožní přístup k vozu z chytrého telefonu, chytrých hodinek, Amazonu Echo nebo Google Assistantu, stejně jako dokáže zasílat do navigačního systému destinace nebo upozornit na to, že je čas k odjezdu na další schůzku.

BMW HEAD-UP DISPLEJ

Plnobarevný BMW Head-Up displej promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, a v závislosti na výbavě také navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznamy nebo seznamy skladeb. BMW Head-UP displej BMW X3 M a BMW X3 M Competition také nabízí M specifické zobrazení.

NAVIGAČNÍ SYSTÉMY PROFESSIONAL

Navigační systém Professional s 10,25" barevným LCD displejem a rádiem BMW Professional s DVD mechanikou nabízí více než 20 GB paměti, například pro audio soubory. Ovládá se intuitivně prostřednictvím dotykového ovladače iDrive a sedmi funkčních záložek, případně dotykovým displejem.

BMW X3 M a BMW X3 Competition se soustředí jen na podstatné a to je řidič. Přečte si i zbytek článku o výbavě a motorizaci BMW X3 a BMW X3 M Competition. CarTec Group Vám nabízí:

BMW X3 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239


BMW X3 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW X3 >

VĚTŠÍ SOUROZENEC M TROJKY? M ČTYŘKA > PODÍVEJTE SE NA DETAILY >

Fotogalerie
BMW X3 M | 2019

BMW X3 M | BMW X3 M Competition

BMW X3 M

Sportovní vyjádření dobrodružného ducha: BMW X3 M. Mohutné proporce a výrazné M designové prvky se sebevědomě hlásí k DNA motorsportu, typickému pro tento modely z řady X. Sebevědomý postoj vozu zajišťují leštěná 20palcová M kola z lehké slitiny v šedé barvě Orbit Grey. Chromované prvky na rámečku masky chladiče a na žábrách, stejně jako chromované koncovky výfuku posilují jedinečný sportovní charakter. Sportovní sebejistota pokračuje i v interiéru. Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná černou kůží Vernasca nabízejí dokonalý komfort sezení – a to jak při každodenním ježdění, tak na závodním okruhu. Jedinečný interiér je doplněn vysoce kvalitními detaily, mezi něž patří čalounění stropu BMW Individual v barvě antracitu nebo M kožený volant s M specifickým kontrastním prošíváním.

DOPLŇKY K VOZŮM BMW X3 >


BMW X3 M COMPETITION

Muskulaturní proporce a perfektně sladěné M designové prvky v leskle černém provedení dodávají modelu BMW X3 M Competition auru vysokých výkonů. Uvnitř se mísí sportovnost s exkluzivními detaily a společně tvoří unikátní celek.

EXTERIÉR

M MASKA CHLADIČE VE TVARU LEDVINEK

Přední části vozu dominuje v tradičním M stylu vyvedená leskle černá M maska chladiče ve tvaru ledvinek. Její leskle černé lamely vizuálně odkazují na M kola z lehké slitiny v charakteristickém designu Double-spoke. M maska chladiče ve tvaru ledvinek dává zcela jasně najevo sportovní ambice tohoto vozu a poukazuje na ohromující stádo koní, které čeká, až ho někdo vypustí.

OZNAČENÍ MODELU "X3 M COMPETITION"

Černé označení modelu „X3 M Competition“ v zadní části vozu je znakem vysoké jizdní dynamiky.

M ŽÁBRY

Charakteristické M žábry s označením modelu, které jsou výrazným trojrozměrným sportovním detailem, podtrhují působivý potenciál vozu a naznačují očekávané výjimečné jízdní zážitky. Představují dynamickou kombinaci technické dokonalosti a dechberoucího designu, který byl synonymem pro vozy M od samého začátku.

M VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

Aerodynamicky tvarovaná M vnější zpětná zrcátka jsou důležitou součástí sportovního a dynamického M designu. Ke karoserii jsou připevněna dvojitým uchycením, podtrhují nádherné tvary vozu a nabízejí pocit precizního konstruktérského umu i v tom posledním detailu. Dodatečné LED směrové ukazatele jsou citlivě integrovány do dlouhých a úzkých vnějších držáků zrcátek.

M SPECIFICKÝ STŘEŠNÍ SPOILER

M specifický střešní spoiler přináší díky svému promyšlenému tvaru při vysokých rychlostech více přítlaku na zadní nápravě. Zároveň s tím propůjčuje zadní části vozu charakteristickou sportovnost a je příslibem vysoce dynamických jízdních zážitků.


INTERIÉR

M SPORTOVNÍ SEDADLA

V mnoha směrech široce nastavitelná M sportovní sedadla skořepinového tvaru a s částečně integrovanou opěrkou hlavy nabízejí excelentní boční oporu pro řidiče a spolujezdce vpředu. Kromě toho lze individuálně nastavit šířku opěradla. Jejich speciální design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu.

KARBONOVÉ OBLOŽENÍ INTERIÉRU CARBON FIBRE

Karbonové obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce, dveřích a středové konzole s akcentní lištou Pearl Chrome.

M KOŽENÝ VOLANT

M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M, chromovanými detaily, integrovaným airbagem a designem Double-spoke. S věncem potaženým černou kůží s kontrastním prošíváním a vybranými plochami pro palce skvěle padne do ruky. Řidič má také k dispozici tlačítka M Drive pro změny nastavení vozu během řízení.

M VOLIČ PŘEVODOVKY

Tlačítko, kterým se volí jeden ze tří režimů řazení Drivelogic, se nachází vedle loga M v horní části voliče převodovky. Parkovací tlačítko P je umístěno přímo pod ním. V manuálním režimu „S“ může řidič volit rychlostní stupně manuálně prostřednictvím voliče v typickém M stylu. V režimu „D“ probíhá řazení automaticky.

M SPECIFICKÝ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

M specifický přístrojový panel má čtyři ukazatele – rychloměr, otáčkoměr včetně diod řazení, palivoměr a ukazatel teploty oleje, stejně jako ukazatele pro M dynamické jízdní systémy – řízení, podvozek, motor, Drivelogic a pohon M xDrive. Informační displej lze individuálně nastavit, umí například zobrazovat venkovní teeplotu a funkce palubního počítače.

TLAČÍTKO START/STOP

Červené tlačítko Start/Stop je umístěné na středové konzole a po odemknutí vozidla se používá k nastartování vozidla bez použití klíčku. Lze ho používat i ke zhasínání motoru. Vozidlo klíč rozpozná automaticky a není potřeba ho nikam zasouvat.

PRAHOVÉ LIŠTY S NÁPISEM COMPETITION

Řidiče a spolujezdce vpředu při nastupování do vozu vítají prahové lišty s nápisem „X3 M Competition“. Označení na černých prahových lištách vlevo a vpravo vpředu vyzařuje kvalitu a exkluzivitu.

M BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

M bezpečnostní pásy* s předpínači a omezovači tahu se vyznačují vetkaným detailem v podobě typické M trikolory a zdůrazňují vysoce kvalitní a sportovní prostředí v interiéru.


VĚTŠÍ SOUROZENEC M TROJKY? M ČTYŘKA > PODÍVEJTE SE NA DETAILY >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW X3 >

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY X3 M | COMPETITION >


BMW X3 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239

BMW X3 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít