CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
NOVÉ BMW ŘADY 7 | EXTERIÉR | INTERIÉR | TECHNOLOGIE

NOVÉ BMW ŘADY 7 | EXTERIÉR | INTERIÉR | TECHNOLOGIE

NOVÉ BMW ŘADY 7 | EXTERIÉR | INTERIÉR | TECHNOLOGIE

ORIGINÁLNÍ INOVACE BMW ŘADY 7 SEDAN (G12)

BMW ŘADY 7 SEDAN INDIVIDUAL

BMW ŘADY 7


EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 7 SEDAN

Jedinečné pojetí výkonu. BMW řady 7 Sedan (G12) vytváří dojem rozhodnosti a výkonnosti. Soustředěný výraz světlometů a působivá maska ve tvaru ledvinek dotvářejí sebejistou příď a už na první pohled podtrhují jedinečný charakter vozu. Výsledkem je plynulá linie předních vstupů vzduchu přes boční průduchy Air Breather až k zádi vozidla. BMW řady 7 Sedan do svého okolí vyzařuje dojem délky a elegance. Uvnitř je BMW řady 7 Sedan typické svou kvalitou a jednoznačným zaměřením na luxus. Interiér je čalouněný mimořádně kvalitní kůží a multimodální koncept ovládání podtrhuje prvotřídní estetiku a jedinečný komfort. Navíc je uvnitř vozu připraveno prostorové osvětlení, které dotváří jedinečnou atmosféru a ideálně doplňuje harmonicky navržený celkový koncept.


INTERIÉR:

Přední nárazník:

Přední nárazník s velkou maskou ve tvaru pro BMW typických ledvinek je na silnici zárukou působivého výrazu. Kromě toho jsou spodní vstupy vzduchu lemovány dynamicky navrženými příčkami, které optimalizují aerodynamiku a zdůrazňují sportovní charakter vozu.

BMW laserové světlomety:

Laserové světlomety BMW Laserlight, které se přizpůsobují rychlosti, mají více než dvojnásobný dosvit ve srovnání s jinými druhy světlometů. Pomáhají tak zvýšit bezpečnost díky zlepšené viditelnosti. Po vizuální stránce je tato technologie rozpoznatelná podle modrých doplňků a nápisů „BMW Laser“ uvnitř světlometů. Tato výbava zahrnuje také adaptivní světlomety a funkci BMW Selective Beam (neoslňující asistent dálkových světel).

Air Breather:

Průduchy Air Breather podtrhují sportovně-elegantní charakter vozu a zajišťují optimální proudění vzduchu v oblasti předních kol. Spolu s předním nárazníkem a rozměrnou maskou BMW ve tvaru ledvinek dodávají velkému sedanu působivý charakter.

Zadní nárazník:

Nově navržený zadní nárazník, nízké odrazky a lichoběžníkové koncovky výfuku umístěné po obou stranách dodávají zadní části vozu působivý charakter a podtrhují jeho šířku. Nízká LED zadní světla a úzký pás mezi nimi jsou dalšími prvky účinně zdůrazňujícími šířku zadní části tohoto sedanu.

LED zadní světla se světelným proužkem:

Dvoudílná LED zadní světla integrují koncová, brzdová a couvací světla, stejně jako zadní mlhovky a směrovky. Všechna jsou navržena s technologií LED. Světla jsou integrovaná do levého a pravého segmentu nárazníku. Šířku vozu zdůrazňuje úzký osvětlený pás mezi světlomety.

Panoramatická prosklená střecha:

Panoramatická prosklená střecha zajišťuje v otevřené poloze bohatý přísun čerstvého vzduchu. Po zavření vytváří v interiéru světlou, světlem zalitou atmosféru. Otevírání i zavírání probíhá elektricky jediným stiskem tlačítka nebo klíčku. Prosklená střecha je posuvná a výklopná, doplňuje ji sluneční clona a větrný deflektor.


INTERIÉR

Rozšířené kožené čalounění Nappa v barvě Cognac:

Exkluzivní rozšířené kožené čalounění Nappa s prošíváním NMRI Cognac, černá barva interiéru.

Prostorové osvětlení:

Ambientní osvětlení B-sloupků vytváří komfortní a příjemnou atmosféru pro cestující v zadní části vozu. Měkké světlo, které vytváří příjemnou atmosféru nejen ve tmě, lze libovolně zapnout nebo vypnout tlačítkem. I když je světlo aktivováno, na displejích zábavního systému pro zadní sedadla se neobjevují žádné odlesky.

Nerezová nakládací hrana:

Široká nerezová nakládací hrana dotváří elegantní charakter a dále zvyšuje praktičnost zavazadlového prostoru.

BMW Individual chladicí box:

Elektrický BMW Individual chladicí box je umístěn v zavazadlovém prostoru a lze ho otevřít z prostoru pro cestující, pokud je zadní středová opěrka sklopená. Jeho objem přibližně 15 litrů nabízí dostatek prostoru například pro dvě láhve o objemu 0,5 litru a jednu láhev šampaňského (0,375 litru). Box lze snadno vyjmout, takže je v případě potřeby možné obnovit plný objem zavazadlového prostoru.


Fotogalerie
BMW řady 7 | Exteriér | Interiér | Technologie

TECHNOLOGIE ZÍTŘKA JIŽ DNES


Executive Lounge:

Sedadlo Executive Lounge nabízí cestujícímu vzadu vpravo nejvyšší stupeň komfortu a neomezený výhled do všech stran. Sedadlo je vybaveno masážní funkcí a různými možnostmi nastavení, díky nimž je cestování maximálně uvolňujícím zážitkem. Nabízí velkorysý prostor pro nohy a na zadní straně opěradla spolujezdcova sedadla vpředu je vybaveno opěrnou plochou pro nohy, díky níž poskytuje komfortní polohu pro odpočinek.


[ Cílová kotva 3 ]

BMW ŘADY 7 SEDAN INDIVIDUAL

Jedinečný charakter je patrný na první pohled: V BMW řady 7 Sedan Individual ho rozpoznáte okamžitě. Zaujmou kola z lehké slitiny W-spoke ve dvoubarevném provedení šedá Ferric Grey a důmyslný červený metalický lak Aventurin Red. Dohromady propůjčují vozu ještě větší dávku elegance a podtrhují už na první pohled jeho výjimečnost. První dojem začne být jasnější po nastoupení přes hliníkové kryty prahů s osvětleným nápisem BMW Individual a pokračuje v celém interiéru, od exkluzivního celokoženého čalounění BMW Individual přes čalounění stropu až po obložení interiéru. Výjimečný charakter pro skutečné osobnosti.

[ Cílová kotva 1 ]

ORIGINÁLNÍ INOVACE BMW ŘADY 7 SEDAN (G12)

Intuitivně vstříc budoucnosti. Zanedlouho budete mít možnost si vybrat, zda budete řídit sami, nebo se necháte vézt autonomně. Asistenční systémy BMW Personal CoPilot už dnes nabízejí ochutnávku toho, co by řízení mohlo nabídnout v blízké budoucnosti. Tyto systémy řidiči pomáhají, nebo v některých případech za něj úkol zcela přebírají. V BMW řady 7 Sedan (G12)  je vše obzvláště zaměřeno na řidiče. Například displeje BMW Live Cockpit Professional lze velmi jednoduše přizpůsobit jeho potřebám. BMW Inteligentní osobní asistent vám umožňuje ovládat jednotlivé funkce rychle a pohodlně. Nová éra technologie.


Koncept ovládání BMW Operating System 7.0:

Inovativní koncept ovládání BMW Operating System 7.0 umožňuje ještě jednodušší a intuitivnější ovládání funkcí vozu, například pomocí gest, řeči, dotykového displeje a ovladače iDrive. Z toho důvodu byla vylepšena funkčnost ovladače iDrive. Všechny digitální služby, jako například aplikace, lze nyní volit přímo.


Driving Assistant Professional:

Driving Assistant Professional nabízí optimální komfort a maximální míru bezpečnosti v mnoha krizových nebo monotónních jízdních situacích. Jeho součástí je asistent řízení, funkce výstrahy před nebezpečím, asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou před srážkou z boku a další funkce.


Parking Assistant Plus:

Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiných funkcí obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View a Remote View 3D a také pomocníka při podélném parkování. Parking Assistant s vodicími čárami a couvací asistent.


Remote Software Upgrade:

Chcete, aby vaše BMW (G12) bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.


BMW Live Cockpit Professional:

BMW Live Cockpit Professional s funkcí navigace zahrnuje vysoce kvalitní propojené displeje, které tvoří dotykový 10,25” kontrolní displej s vysokým rozlišením a plně digitální 12,3” přístrojový panel umístěný za volantem.

[ Cílová kotva 2 ]

BMW řady 7 (G12) je jako obvykle plné skvělých technologií a důmyslných vychytávek, které Vám usnadní život a zpříjemní zážitek na cestách.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW řady 7 | Exteriér | Interiér | Technologie

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít