Přeskočit na obsah
CarTec Group

VYSOKÉ AMBICE, VYSOKÝ VÝKON: BMW X7 M50D

M SPORTOVNÍ PAKET

Vyjádření luxusu: nové BMW X7 (G07) je elegantním propojením dojmu a jedinečnosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a svobody. A také nesrovnatelným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.

INSPIROVÁNO VAŠIMI POTŘEBAMI: NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE PRO JEDINEČNÝ KOMFORT

Výjimečné technologie a inovace pro mimořádné jízdní zážitky. Konektivita a digitální služby jsou dalšími specialitami BMW X7. Patří sem například jednoduché odemčení vozu pomocí digitálního klíče v chytrém telefonu, moderní koncept obsluhy, jízdní a parkovací asistenti, stejně jako funkce pomáhající s hledáním parkovacích míst nebo couvací asistent. Široký rozsah funkcí a asistentů společně s prvky BMW Personal CoPilot vytvářejí strukturu, která je připravena přizpůsobit se individuálním nárokům a přitom poskytnout maximální komfort.

RYZÍ ELEGANCE: EXTERIÉR BMW X7

Nová dimenze přitažlivosti. Exteriér BMW X7 (G07) je ztělesněním osobitého pojetí designu a vyjádřením nadčasové elegance. Mezi nezaměnitelné prvky patří nepřehlédnutelná a charakteristická maska chladiče ve tvaru ledvinek, stejně jako inovativní laserové světlomety BMW Laserlight. To vše společně vytváří při pohledu zpředu unikátní celek, který je osobitý a nezapomenutelný.

BMW MASKA CHLADIČE VE TVARU LEDVINEK

Charismatický výraz: hlavním motivem designu je vzpřímená maska chladiče ve tvaru ledvinek. Obě poloviny tohoto typického motivu jsou uprostřed propojené a díky tomu vypadají jako jeden velký dominantní prvek, harmonicky zapadající do přední části. Vyvolává ohromující první dojem.

BMW LASEROVÉ SVĚTLOMETY

Zintenzivňuje soustředěný výraz. Designové modré prvky ve tvaru písmene X uvnitř světlometů odlišují laserové světlomety BMW Laserlight BMW X7 od Adaptivních LED světlometů. V režimu dálkových světel jsou laserové světlomety schopné dosvítit na vzdálenost až 600 m, a tím jsou ukázkou spojení účinnosti a designu. Jsou inovativním prvkem a současně vyjadřují mimořádný technologický standard.

KOLA NOVÉ DIMENZE

Okouzlující z každého úhlu pohledu: bezprecedentní 22“ kola z lehké slitiny podtrhují výjimečný výraz vozu zejména při pohledu z boku a přispívají k jeho sebevědomému postoji. BMW X7 je ztělesněním nepřehlédnutelné autority na všech druzích povrchu, tedy jak ve městě, tak mimo asfalt.

VZDUCHOVÉ PRŮDUCHY

Precizní jednoduchost: vzduchové průduchy Air Breathers za předními koly zvyšují eleganci BMW X7 (G07). Jsou protažené směrem dozadu a zvýrazněné dekorativním prvkem ve tvaru hokejky. Toto řešení jedinečným způsobem opticky zvětšuje délku vozu.

VYSOKÉ AMBICE, VYSOKÝ VÝKON: BMW X7 M50D

Pocit zrychlení: z BMW X7 M50d (G07) čiší ryzí síla a autorita. Význačný exteriér v kombinaci s výkonným motorem zvyšuje hladinu adrenalinu a nenechá v klidu srdce jediného motoristického fanouška. Elegantní a silné – co se týče designu i funkčnosti.

VÝRAZNÝ CHARAKTER: POZNEJTE MODELY A VÝBAVU NOVÉ X7

Již standardní výbava BMW X7 v barvě Vermont Bronze stanovuje svými prvky a funkčními vlastnostmi velmi vysoké standardy. Na působivých volitelných 21“ kolech z lehké slitiny a ve verzi xDrive40i nabídne za všech okolností jemnost odpružení a extrémní komfort. V interiéru je použita kvalitní černá kůže Vernasca, která vhodně ladí s netradičně skvrnitým dřevěným exkluzivním obložením Poplar s otevřenými póry ve tmavém černo-hnědém provedení. Nejvyšší míru komfortu poskytují i další prvky výbavy, jako je například standardně dodávaný BMW Live Cockpit Professional.

DESIGN PURE EXCELLENCE

Výbavový paket Design Pure Excellence přináší zářivé akcenty. Lesklé chromované prvky na karoserii a další detaily v interiéru podtrhují svým unikátním zpracováním moderní, luxusní a sportovní charakter BMW X7 (G07).

BMW INDIVIDUAL X7 xDRIVE40i

Unikátnost má novou podobu. Metalický lak BMW Individual Ametric podtrhuje luxusní charakter BMW X7 na první pohled. Atmosféru první třídy vytváří v interiéru široká nabídka čalounění. BMW Individual celokožené čalounění kvalitní kůží Merino je k dispozici v mnoha barvách od bílé Ivory White až po hnědé Coffee či Tartufo. Exkluzivitu vnitřního prostoru posiluje také dvoubarevné kontrastní čalounění. Zcela výjimečné prostředí při pohybu uvnitř vozu vytváří také exkluzivní dřevěné obložení Fineline Black s hliníkovými intarziemi, lesklé jasanové obložení Ash Grain nebo leskle černé provedení Piano Black. V široké nabídce výbavy BMW Individual určené pro BMW X7 si najděte vlastní kombinaci, které nejvíce odpovídá vašemu vkusu.

M SPORTOVNÍ PAKET

Paket M Sport dodává vozu ještě sportovnější nádech. Paket M Sport díky mnoha detailům v oblasti exteriéru a interiéru přináší ještě vybroušenější vzhled vozidla a zároveň zajišťuje i větší porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek, M sportovní brzdy a M aerodynamika významně zlepšují jízdní dynamiku.

CO2 emise – informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW X7 xDrive40I:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,0–8,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 205–198

BMW X7 M50d:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–185