CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

MINI John Cooper Works GP | EXTRÉMNĚ SPORTOVNÍ MODEL ŘÁDÍ NA OKRUHU V NORDSCHLEIFE | CARTEC GROUP

MINI John Cooper Works GP | EXTRÉMNĚ SPORTOVNÍ MODEL ŘÁDÍ NA OKRUHU V NORDSCHLEIFE | CARTEC GROUP

MINI John Cooper Works GP | EXTRÉMNĚ SPORTOVNÍ MODEL ŘÁDÍ NA OKRUHU V NORDSCHLEIFE | CARTEC GROUP

Tisíce nadšenců automobilových závodů z celého světa se tento víkend sejdou na Nürburgringu, kde se koná známý 24hodinový vytrvalostní závod. V rámci předzávodního programu tohoto tradičního závodu, který startuje odpoledne v sobotu 22. června 2019, budou moci na trati spatřit mimořádně sportovní vůz. Nové MINI John Cooper Works GP v současné době podstupuje testy finálního ladění na legendární Nordschleife okruhu Nürburgring, které jsou nedílnou součástí jeho vývojového programu. I když do zahájení plánovaného prodeje v roce 2020 je ještě spousta času na pečlivé dolaďování, již nyní tento vůz britské prémiové značky zajíždí časy, které jsou o téměř půl minuty rychlejší než v případě jeho předchůdce. Inženýři MINI a John Cooper Works využijí přerušení testování z důvodu konání 24hodinového vytrvalostního závodu k tomu, aby často diskutovaný prototyp nového MINI John Cooper Works GP krátce předvedli veřejnosti.

Nové MINI John Cooper Works GP se začne prodávat v příštím roce a vznikne jako limitovaná edice v počtu 3000 kusů. Tento vůz se svým vysokým výkonem motoru, specifickým podvozkem navrženým na základě závodních zkušeností divize John Cooper Works, odlehčenou konstrukcí a pečlivě vyladěnou aerodynamikou bude novým měřítkem segmentu malých vozů. Již provedená ladění zajistila, že tento vůz již nyní posunuje extrémní potěšení z jízdy ve stylu MINI na zcela novou úroveň. Předchůdce chystané novinky zajel na Nordschleife okruhu Nürburgring výjimečný čas 8:23 minut. Prototyp nového MINI John Cooper Works GP dokázal kolo na legendárním „Zeleném pekle“ absolvovat za méně než osm minut, a to přitom ještě není testovací a vývojový program zcela dokončen.

Fotogalerie
MINI John Cooper Works GP

MINI JOHN COOPER WORKS GP

MINI John Cooper Works GP nepojede v rámci demonstračních jízd na Nürburgringu zdaleka naplno, i přesto jednoznačně ukáže svůj mimořádný sportovní potenciál. Více než 220 kW/300 k čtyřválce MINI Twin Power Turbo pod kapotou zaujme jak divokým zrychlením, tak podmanivým zvukem. Dynamický potenciál dávají na odiv také zvětšené nasávací otvory, velká kola z lehké slitiny, výrazný design předního a zadního nárazníku, stejně jako nepřehlédnutelný střešní spoiler – a to přesto, že jsou pokryty maskováním.

Nadšenci do automobilových závodů se mohou těšit na tři generace vozů MINI se závodním stylem. Spolu s prototypem nového MINI John Cooper Works GP vyrazí na trať také jeho předchůdce – MINI Cooper S s kitem John Works Cooper GP, který byl představený v roce 2006. Tento špičkový sportovní vůz, který vznikl v počtu jen 2000 kusů, není jen ukázkou skutečného nadšení do závodů, ale také ceněným sběratelským vozem. Oba tyto vozy jsou navržené se společným přístupem, který spočívá ve využití sportovních genů MINI k vývoji mimořádně sportovního vozu, zaměřeného na extrémní potěšení z jízdy. U nového MINI John Cooper Works GP je tento princip opět posunutý na novou úroveň.

KATALOG "MINI" vozů >

MINI OSTRAVA >


CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION

Prototyp. ůdaje nejsou k dispozici. Ještě není v prodeji.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít