Modely

Zobrazit archiv
Fotoreportáž z IAA 2017 Frankfurt nad Mohanem

Fotoreportáž z IAA 2017 Frankfurt nad Mohanem

Pěkný den,

pojďte se s námi ohlédnout za návštěvou Mezinárodního autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem 2017. BMW & MINI si připravilo expozici celé své modelové nabídky... Byla Radost pohledět na to, co přináší nebo bude přinášet tu pravou Radost z jízdy!

Zde naleznete výběr fotografií, na kterých můžete vidět v místě představené, zbrusu nové, modely BMW X3 a BMW 6 Gran Turismo a BMW i3s (Sport). Také klasické BMW i3 prošlo omlazovací kůrou. Tyto modely se již brzy ukáží na našich showroomech... Rovněž koncepty byly dech beroucí. BMW 8 Concept, BMW Z4 Concept a koncept BMW X7. A mnohé další ...

Myslíme si, že dost bylo slov a nyní si již prohlédněte galerii. Neboť ne vše se dá popsat...

Přejeme hezký den,

CarTec Group

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat