Modely

Zobrazit archiv
BMW CarTec Tenis Cup 2017 - CarTec Olomouc & CarTec Group

BMW CarTec Tenis Cup 2017 - CarTec Olomouc & CarTec Group

V pátek 8. září  uspořádal společně CarTec Group a CarTec Olomouc tenisový turnaj BMW CarTec Tenis Cup, který tradičně proběhl v areálu SK Véska u Olomouce.


Počasí bylo přímo skvělé a ze všech šla cítit ta správná sportovní bojovnost. Všemu přihlížely krásky jako nové BMW řady 5 s motorizací 550i, BMW M4,  BMW řady 7, BMW 440i Cabrio nebo BMW X6. Nechyběla ani nová generace MINI Countryman SD nebo BMW X1 25i
Těšíme se na již nnyí na další ročník a přejeme Radost nejen z jízdy.
Děkujeme velice všem účastníkům a gratulujeme vítězům!!!
Tým CarTec Olomouc & CarTec Group

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat