CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

Digitální služby BMW Group na #NEXTGen ( 25.6.2019 - Mnichov )


Digitální služby BMW Group na #NEXTGen - CARTEC GROUP


Digitální ekosystém BMW: první pohled do myBMW

Na vlastní akci #NEXTGen, která se konala 25.6.2019 v Mnichově ( záznam můžete vidět zde ) představilo BMW Group exkluzivní zákulisní informace o budoucnosti digitálního ekosystému myBMW. Všechny služby BMW Group a NOW, spolu se službami a produkty mobility, budou sjednoceny pod tímto jménem. Produkty a služby budou rozděleny do kategorií My Car, My Life a My Journey, které zákazníkům představí jedinečnou bránu do všeobjímajícího portfolia nabídek rozšiřujících mobilitu. BMW Group představí další detaily o myBMW na autosalonu IAA Cars 2019, který proběhne od 12. do 22. září ve Frankfurtu nad Mohanem.


Ahoj, BMW, jaká je tvoje oblíbená barva?“Povídání s BMW Intelligent Personal Assistant


Od března 2019 je v celé řadě modelů vybavených konceptem ovládání BMW Operating System 7.0 k dispozici inteligentní osobní asistent BMW Intelligent Personal Assistant. Tato inteligentní digitální entita reaguje na oslovení „Hey, BMW“, dokáže se naučit preference řidičů, zná jejich oblíbená nastavení a je expertem na všechno ohledně vozidla. Díky pravidelným vzdáleným aktualizacím, které se automaticky bezdrátově instalují do vozidla, získává BMW Intelligent Personal Assistant neustále nové schopnosti, rozšiřuje a prohlubuje svoje možnosti. Další aktualizace umožní zažít s ním běžnou konverzaci a vést krátké zábavné rozhovory.

Amazon Alexa v modelech BMW a MINI
Pro celou řadu modelů BMW a MINI je nyní k dispozici také automatické začlenění asistenta Amazon Alexa, jehož funkce zákazníci již používají doma. Mohou Alexe pokládat otázky, získávat předpověď počasí a informace o dopravě, zjistit výsledky sportovních utkání, poslouchat hudbu z Amazon Music nebo TuneIn, nebo si pustit audioknihy z Audible. Stejně tak lze pomocí hlasového ovládání pracovat se schůzkami nebo seznamy úkolů. Navíc kontrolní displej v BMW nebo MINI poskytuje vizuální zpětnou vazbu ke zvolenému obsahu. A Alexa zákazníkům dokonce umožní ovládat z vozu kompatibilní zařízení chytré domácnosti, jako jsou světla, termostaty nebo automatická garážová vrata.BMW Digital Key změní chytrý telefon v klíče od vozu


Digital Key vás zbavuje nutnosti nosit u sebe konvenční klíč od vozu. S využitím technologie NFC umožňuje odemknout a zamknout nové BMW řady 8 Coupé a další modely z nabídky BMW prostřednictvím telefonu. Podržením telefonu u kliky dveří se vůz odemkne. Po nastoupení a položení telefonu do přihrádky pro bezdrátové nabíjení nebo odkládacího prostoru pro telefon je možné vůz nastartovat. Digitální klíč, který je dostupný prostřednictvím BMW Connected, lze sdílet až s pěti dalšími lidmi. BMW Digital Key je momentálně dostupný pro všechna zařízení Samsung Galaxy s technologií NFC, používající operační systém Android 8.0 a vyšší.


Digitální služby nabíjení pro elektrické vozy

Nabíjecí služby od BMW znamenají konec stresu spojeného s hledáním volné nabíjecí stanice. Zákazníci mohou před začátkem cesty zkontrolovat pravděpodobnost dostupnosti specifické dobíjecí stanice na trase. Jakmile jsou do 20 minut od zamýšlené nabíjecí stanice, mohou si také přímo ze svého vozu rezervovat místo pro nabíjení. A pokud je tím automobilem plug-in hybridní BMW, získávají navíc cenné bonusové body za všechny úseky elektrické jízdy zaznamenané v rámci BMW eDrive Zones. Ty bude možné vyměnit za nabíjecí kredit na všech stanicích ChargeNow.

Čeká nás budoucnost plná technologií a vychytávek pro naše BMW miláčky, BMW vůz již není pouhým vozem, ale partnerem na cesty, který dokáže mnoho komplikací vyřešit. 


Tým CARTEC GROUP


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY S BUDOUCNOSTÍ BMW CARTEC GROUP:

BMW VISION M NEXT | CARTEC GROUP >

BMW MOTORRAD VISION DC ROADSTER 2019 >

LEPŠÍ KVALITA ŽIVOTA VE MĚSTECH | CARTEC GROUP >

BMW RADOST Z JÍZDY V BUDOUCNOSTI? >


#BMW #elektrifikace #BMWvsrdci #BMWCarTecGroup

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít