CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

CarTec partnerem pražského finále tenisového Billie Jean King Cup.

CarTec Group byl oficiálním partnerem pražského finále ženského tenisového turnaje Billie Jean King Cup by BNP Paribas, které bylo letos prvně prezentováno jako tenisové mistrovství světa. Finále se konalo od 1. do 6. listopadu 2021 v pražské O2 Aréně. Padesát vozů BMW pro přepravu tenistek, organizátorů a hostů dodal BMW Autorizovaný Dealer, společnost CarTec. Flotila obsahovala mix modelů od BMW řady 3 až po BMW X7.

Letošní spolupráce organizátorů, BMW Česká republika a skupiny CarTec Group, navázala na více než desetileté partnerství firmy CarTec Group a českého fedcupového a daviscupového týmu.

Součástí spolupráce byla také dvojice vystavených revolučních modelů BMW iX – jeden přímo u kurtu, druhý ve foyer O2 Arény. Za Českou republiku nastoupila grandslamová a olympijská vítězka Barbora Krejčíková, stříbrná olympijská medailistka Markéta Vondroušová, olympijská vítězka Kateřina Siniaková, Tereza Martincová a Lucie Hradecká. Česká republika tento turnaj, který je pokračováním známého Fed Cupu, vyhrála v minulosti již 11x, což je po USA druhý nejlepší výsledek. 

Pražského finále turnaje Billie Jean King Cup se účastnilo 12 týmů – osm týmů z kvalifikace, vítězky předchozího ročníku a Česká republika a Kanada. Bojovaly ve čtyřech skupinách po třech týmech. Vítězky skupin se kvalifikovaly do semifinále. Dvě finalistky se automaticky kvalifikovaly do finále 2022. Země, které se umístily na 3. až 12. místě, se utkají v kvalifikaci 2022. Tyto týmy budou mít rovněž právo získat divokou kartu do finále 2022 spolu s vítězkami play-off 2021.

BMW Česká republika spolu s CarTec Group touto spoluprací navázalo na seznam aktivit spojených s uvedením BMW iX na český trh, které se uskuteční 13. listopadu 2021.

Foto finále tenisového Billie Jean King Cup

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít