Přeskočit na obsah
CarTec Group

Galashow světového parkuru Prague Playoffs 2021 skončila a my přinášíme ohlédnutí za těmito dny plnými elegance a dechberoucích sportovních výkonů podanými těmi nejlepšími parkurovými jezdci a koňmi světa

Galashow světového parkuru Prague Playoffs 2021 skončila a my přinášíme ohlédnutí za těmito dny plnými elegance a dechberoucích sportovních výkonů podaných těmi nejlepšími parkurovými jezdci a koňmi světa

Těší nás, že i v letošním ročníku vystupovala skupina CarTec Group v roli oficiálního partnera akce.

Závodníkům i pořadatelům jsme poskytli více než 40 vozů z naší stáje prostřednictvím BMW Shuttle Service, přímo na kolbišti dělaly jezdcům společnost vozy BMW X7 a Rolls-Royce Cullinan. V hale místa konání také probíhala prezentace nejnovějšího BMW iX, které žádný z příchozích návštěvníků O2 arény nemohl přehlédnout.

1637676528BMW-cartec-prague-playoffs-2021-v.jpg

Nejen výkon „koní pod kapotou“ našich vozů ale i jejich síla byla plně využita. Při instalaci překážek v aréně sekundovaly při manipulaci BMW X5 a BMW X6.

Skvělá show a atmosféra mezi diváky potvrdily, že se jednalo skutečně o jedinečnou událost a jsme rádi, že jste ji spolu s námi mohli zažít!

Váš CarTec

fotogalerie