CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

CARTEC GROUP A PRAGUE PLAYOFFS 2018

CARTEC GROUP A  PRAGUE PLAYOFFS 2018 Global Champions Prague PlayOffs je jedinečná sportovní akce, při níž se v Praze představili nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Praha je od roku 2018 součástí této prestižní série a díky tomu může mít i svůj vlastní tým Prague Lions složený z pěti jezdců, který reprezentoval Českou republiku. A jelikož stáj CarTec Group je více než početná a k silným koním máme blízko, bylo nám ctí se události aktivně zúčastnit!  

Naše hlavní město se v době mezi 13. a 16. prosincem 2018 stalo jednou z exkluzivních destinací, které jsou zapojené do seriálu parkurových závodů Longines Global Champions Tour a Global Champions League, a zařadilo se mezi výjimečné metropole jako Šanghaj, Monako, Paříž, Miami Beach nebo Saint Tropes. Galashow světového parkuru sledovalo přes 30 000 návštěvníků v pražské O2 aréně, přes 2 miliony diváků České Televize a nevyčíslitelné množství on-line nadšenců po celém světě díky přenosu na webu Global Champions.

Jednalo se skutečně o dechberoucí show, které obstojně sekundovaly naše vozy BMW a Rolls-Royce. Přímo v aréně samotného klání jste mohli vidět zcela nové BMW X5 a majestátní Rolls-Royce Cullinan. Do akce byly také zapojeny BMW X3 a BMW X4, které dokázaly, že ani manipulace s parkurovými překážkami jim nečiní žádný problém. Zastoupení jsme měli také v podobě vlastní překážky v designu BMW a CarTec Group, která byla na kolbišti v době konání soutěže s názvem CSI2 „BMW CarTec Group“, ale také při ostatních soutěžích.

K tomu dalších našich  43 vozů BMW  a 10 vozů Rolls-Royce zajistilo i prestižní Shuttle Service pro účastníky a hosty této výjimečné akce.

Podívejte se na krásu koní i vozů na přiložených fotografiích.

Těší nás, že jsme mohli být součástí tak unikátního mítinku světové úrovně a těšíme se brzy na viděnou!   

Tým CarTec Group

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít