Přeskočit na obsah
CarTec Group

CarTec Olomouc, 21.3.2019

Vozy BMW a italské Prosecco toho mají překvapivě mnoho společného! Nevěříte? Při ochutnání růžového šumivého vína Domus Picta Rosé Cuveé ucítíte chuť jahod a lesního ovoce a automaticky Vám naskočí pocit nekonečné letní pohody. Stejně jako za volantem nového BMW Z4. Dokonalá rovnováha chutí a poměr zbytkového cukru a kyselin obsažených v Domus Picta DOCG Extra Dry skvěle koresponduje s BMW řady 8, které Vám zajistí 100% vyváženost mezi luxusním, elegantním a sportovním vozem v jednom. Živá kyselinka v AD Peramo Spumante má stejný odpich jako BMW i8 Roadster

Ve čtvrtek 21.3.2019 jsme se o tom přesvědčili v CarTec Olomouc, na místě, které naši zákazníci důvěrně znají. Olomoucký showroom se změnil v degustační prostor, na kterém se živě snoubily italská šumivá vína a novinky ze světa BMW.  Nechybělo ani nové BMW řady 3 nebo nepřehlédnutelné BMW X7. Celý večer doplňovala „vernisáž“ černobílých fotografií olomouckého fotografa Tomáše Helíska, který tento večer i dokumentoval a výsledkem jeho práce je fotogalerie níže.  

Hosté měli možnost degustovat 5 vzorků Prosecca, seznámit se blíže s 5 vozy z naší stáje a vše náležitě ohodnotit pomocí degustačních karet. Absolutním vítězem večera se stalo BMW M850i a již zmíněné Domus Picta DOCG Extra Drykteré shodou okolností dostávají naši klienti už několik měsíců jako pozornost při koupi nového vozu.

Děkujeme všem příchozím za tak dokonalou a uvolněnou atmosféru, která celému večeru vládla, a těšíme se brzy na viděnou!

Tým CarTec Olomouc

FOTOGALERIE