CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW Z4 | M40i First Edition

BMW Z4 | M40i First Edition

BMW Z4 | M40i First Edition

Dvoumístný automobil BMW Z4 M40i First Edition s plátěnou střechou přináší svými dynamickými tvary, emotivním designem a fascinující sportovností klasický koncept roadsteru do moderního světa. Mnichovský výrobce prémiových automobilů v Pebble Beach představil exkluzivní edici BMW Z4 M40i First Edition (kombinovaná spotřeba paliva spotřeba: 7,1–7,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 162–168 g/km*). Limitovaná série roadsteru inspiruje nejen svou agilitou, přesností a dynamickou ovladatelností, což jsou typické přednosti modelů BMW M Performance, ale také velmi propracovaným designem a prvky výbavy, včetně matné oranžové metalické barvy Frozen Orange.

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW Z4>

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY Z4 V KATALOGU CARTEC GROUP >


Nové BMW Z4 na první pohled ukazuje svůj dynamický potenciál. Pozice řidiče uprostřed vozu, nízko položené těžiště, dokonalé rozložení hmotnosti mezi nápravami v poměru 50:50, široký rozchod kol a kompaktní rozvor jsou ideálními předpoklady pro agilní obratnost a intenzivní radost z jízdy.

BMW Z4 M40i First Edition tato očekávání beze zbytku naplňuje díky extrémně výkonnému řadovému šestiválci s 250 kW/340 k a sportovnímu podvozku s aktivními řízenými tlumiči, M sportovnímu brzdovému systému a elektronicky řízenému M sportovnímu diferenciálu na zadní hnané nápravě. Automobil BMW M Performance potřebuje pouhých 4,6 sekundy k tomu, aby zrychlil z 0 na 100 km/h.

Na charakteristickém vzhledu nového BMW Z4 se podílí vertikálně orientované přední světlomety, pro BMW typická maska chladiče, kapota motoru překrývající přední kola, velké vzduchové průduchy Air Breathers v předních blatnících a výrazný zadní spoiler integrovaný do víka zavazadlového prostoru. Design interiéru BMW Z4 je taktéž zaměřen na ryzí sportovnost. Na řidiče orientovaná palubní deska zaujme svými dynamickými tvary směřujícími směrem vpřed. Také jasně rozvržené uspořádání ovládacích prvků zdůrazňuje zaměření na jízdní zážitky v novém BMW Z4

Pro dokonalý start do nové roadster éry je nové BMW Z4 M40i First Edition navíc vybaveno specifickými designovými a výbavovými prvky, které doplní sportovní styl vozu o exkluzivní detaily. Výrazná oranžová metalická barva Frozen Orange je kombinována s antracitovou elektricky ovládanou plátěnou střechou se stříbřitým efektem, leskle černými detaily BMW Individual High Gloss Shadow Line, černými kryty vnějších zpětných zrcátek a dvoubarevnými 19“ koly z lehké slitiny s dvojitými paprsky. Interiér této edice tvoří černé kožené čalounění Vernasca s dekorativním prošíváním, elektricky ovládaná sedadla s paměťovou funkcí, ambientní osvětlení a audiosystém Harman Kardon Surround Sound System. Adaptivní LED matrixové světlomety a BMW Head-Up displej se u roadsteru objevují vůbec poprvé. BMW Live Cockpit Professional, nabízející nejnovější technologie připojení a obsluhy, podtrhuje pokrokovost, kterou tradiční koncept dvoumístného sportovního roadsteru se skládací střechou v podobě BMW Z4 dosáhl.

* Údaje o výkonu, spotřebě paliva a emisích jsou předběžné.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW Z4 >

DOPLŇKY K VOZŮM BMW Z4 >

Fotogalerie
BMW Z4 | M40i First Edition

BMW Z4 M40i First Edition

MAGAZÍN BMW: Z4 ROADSTER - ČLÁNEK >


BMW Z4 M40i je nejsportovnější verzí modelové řady BMW Z4. Jeho vzhled v sobě spojuje eleganci roadsteru se sportovností automobilů divize M. Jednou z vlastností, která tento velmi sportovní výraz vytváří, jsou velká 19“ kola. Uvnitř vozu sportovní styl dokresluje kvalitní kožené čalounění Vernasca a hliníkové obložení se vzorem mřížky. Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo o výkonu 340 k je zárukou mimořádného zátahu a neomezené radosti z jízdy v každém okamžiku.

EXTERIÉR

M aerodynamický paket s M specifickým předním nárazníkem, zadním nárazníkem a nástavci bočních prahů v barvě karoserie a zadním difuzorem v provedení Dark Shadow metallic

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s novým designem v šedém metalickém laku Cerium Grey a leskle černým rámečkem

Antracitová plátěná střecha se stříbřitým efektem

Kryty ochranných oblouků v šedé metalíze Cerium Grey

Adaptivní LED světlomety

19'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 800 M Bicolour v matném provedení Cerium Grey s kombinovanými pneumatikami

BMW Individual Shadow Line s rozšířenými prvky

Leskle černé kryty zpětných zrcátek

INTERIÉR

Hliníkové prahové lišty s nápisem „M40i“

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce čalouněná černou kůží Vernasca s dekorativním prošíváním

Elektrické nastavování sedadel s paměťovou funkcí

Bederní opěrka pro řidiče a spolujezdce

M kožený volant

Hliníkové obložení interiéru Aluminium Tetragon

Digitální logo „M40i“ v přístrojovém panelu

BMW Head-Up displej

BMW Live Cockpit Professional

Audiosystém Harman Kardon

Příprava pro telefon s bezdrátovým nabíjením

Prostorové osvětlení

Světelný paket

Automatická klimatizace


INDIVIDUALITA JMÉNEM BMW Z4 M40i FIRST EDITION

Zanechte všednost v prachu cest a zažijte pocit svobody: přesně to evokuje BMW Z4 First Edition při pohledu zpředu i zezadu. Exkluzivní matná oranžová metalická barva Frozen Orange zdůrazňuje svalnaté povrchy působivě podmanivého designérského stylu. Tím zcela novým způsobem extrahuje dojem síly z vozu, který ctí geny klasických roadsterů. BMW Z4 First Edition je poctou individuální radosti z jízdy.

Zanechte všednost v prachu cest a zažijte pocit svobody: přesně to evokuje BMW Z4 First Edition při pohledu zpředu i zezadu. Exkluzivní matná oranžová metalická barva Frozen Orange zdůrazňuje svalnaté povrchy působivě podmanivého designérského stylu. Tím zcela novým způsobem extrahuje dojem síly z vozu, který ctí geny klasických roadsterů. BMW Z4 First Edition je poctou individuální radosti z jízdy.

Pohled zezadu je ztělesněním ryzí dynamiky. Výrazný zadní spoiler elegantně vystupuje z těla karoserie a společně s nízkými LED zadními světly a výrazně ohraničenými masivními blatníky dodávají automobilu dojem značné šířky. Zadní nárazník je součástí M aerodynamického paketu a zásluhou difuzoru a koncovek výfuku propůjčuje zádi nejen exkluzivní výraz, ale také sportovní švih.

Přesně tak má vypadat otevřená radost z jízdy: dlouhá kapota motoru, klasická plátěná střecha a krátké převisy karoserie vytvářejí siluetu typického klasického roadsteru, a samozřejmě také BMW Z4 First Edition. Sportovní silueta vynikne zásluhou minimalistického designu a působivé kombinace světla a stínu, prostupující boky od přídě k zádi. Dynamický tvar dokresluje také dravá boční linie.


BMW Z4 Roadster M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7.4–7.1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 168–162


MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW Z4>

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY Z4 V KATALOGU CARTEC GROUP >

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW Z4 | M40i First Edition

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít