CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW X4 přichází v nové generaci.

BMW X4 přichází v nové generaci.

BMW X4 přichází v nové generaci.

NABÍDKA VOZŮ BMW X4 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW X4 >


SPORTOVNĚ LADĚNÉ SUV NABÍDNE DVĚ ŠESNÁCTIVÁLCOVÉ VARIANTY M PERFORMANCE, BENZINOVU M40I S 265KW A DIESELOVOU M40D S 240KW

Ve srovnání s předchozí generací X4 (G02) vcelku povyrostla, natáhla se o 81 mm na 4.752 mm, rozvor o 54 mm na 2.864 mm. Zároveň se rozšířila o 37 mm na 1.918 mm, zatímco výška se lehce snížila o tři milimetry na 1.621 mm. Navzdory sportovnímu stylu auto zcela nerezignovalo na terénní schopnosti, světlá výška činí 204 mm, brodivost pak 500 mm.

5 PŘESVĚDČIVÝCH FAKTŮ

01. Sportovní exteriér s výraznými tvary kupé.
02. Mimořádný výkon díky 353 k a 500 Nm.
03. Sportovní a elegantní interiér s palubní deskou čalouněnou umělou kůží Sensatec.
04. Nejinteligentnější asistenční systémy v paketu Driving Assistant Plus.
05. Vždy přesné a ideálně propojené díky inovativním digitálním službám.

DIGITÁLNÍ SLUŽBY A ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X4

BMW X4 (G02) systematicky pokračuje v těch nejlepších výkonech nejen na silnici, ale také v oblasti internetového propojení. Nejmodernější asistenční systémy zaručují maximální úroveň bezpečnosti a pohodlí, zatímco inovativní informační a zábavný systém současně baví a informuje. A díky šikovným digitálním službám od BMW ConnectedDrive si můžete kdykoliv na cestách užít optimální konektivitu pro jednoduchou a uvolněnou každodenní mobilitu.


OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW X4 >

DOPLŇKY K VOZŮM BMW X4 >

Fotogalerie
Nové BMW X4
NOVÉ BMW X4

NOVÉ BMW X4

DYNAMICKÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Nezáleží na tom, jaké výzvy vás čekají. Zcela nové BMW X4 na ně už dychtivě čeká. Jeho progresivní design a tvary připomínající kupé okamžitě prozradí jeho touhu po akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci s nízko položeným těžištěm, a dokonce s ještě vyšším výkonem stojí mezi vámi a vaší cílovou destinací jediná věc: ryzí radost z jízdy.

MODEL M SPORT

Model M Sport – ryzí výkon pro BMW X4. Dynamický přední nárazník s velkými nasávacími otvory a mohutnými nástavci prahů dýchá motorsportem. Uprostřed je umístěna velká maska chladiče ve tvaru ledvinek s leskle černými lamelami, kterou doplňují vzduchové průduchy Air Breather ve stejném provedení. Jeden výrazný prvek na závěr: zadní nárazník v lesklém provedení Dark Shadow. V interiéru vozu nabízejí maximální komfort a kontrolu sportovní sedadla čalouněná černou kůži Vernasca s modrým kontrastním prošíváním a M kožený volant. Atmosféru dokonale završuje přístrojová deska potažená umělou kůží Sensatec s dvojitým červeným prošíváním a antracitové čalounění stropu BMW Individual.

MODEL M SPORT X

Dojem, který BMW X4 vytváří v provedení M Sport X, je sportovní a zároveň sebejistý. Dokonce i mřížka předního středového nasávacího otvoru se šestiúhelníkovou strukturou svědčí o DNA modelu X. Lamely masky chladiče jsou leskle černé a jejich čelní plochy jsou stejně jako nástavce prahů lakovány šedou barvou Frozen Grey. V zadní části završuje celkový vzhled kryt podvozku v matně šedé barvě Frozen Grey. V interiéru vytváří atmosféru motorsportu M kožený volant s chromovanými prvky, exkluzivní obložení interiéru z tmavého hliníku Aluminium Rhombicle a sportovní sedadla čalouněná červenou kůží Vernasca.

MODEL XLINE

Výrazný charakter modelu BMW X4 Model xLine je zřejmý na první pohled. Lamely mřížky chladiče v hliníkovém provedení zaručují nepřehlédnutelný výraz. Také další designové prvky jsou vyrobené z matného hliníku. Jedinečný vzhled vozu určuje horizontální dekorativní lišta vnějších nasávacích otvorů a zadní ochrana podvozku v metalickém provedení stříbrná Glacier Silver. Exkluzivně: průduchy Air Breather v provedení matný chrom. Drobné detaily: interiér definuje sportovní kožený volant s galvanicky pokovenými akcentními prvky a jemně opracované dřevěné dekorativní obložení.


NABÍDKA VOZŮ BMW X4 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW X4 >

NOVÉ BMW X4

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Nové BMW X4

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít