CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW X4 M | BMW X4 M COMPETITION

BMW X4 M | BMW X4 M COMPETITION

BMW X4 M | BMW X4 M COMPETITION

BMW X4 M Competition | BMW X4 M

Automobily BMW X4 M si dokáží vydobýt své místo na jakékoliv silnici. Jsou výkonné, sebejisté a vždy připravené předvést své schopnosti. Kombinují výjimečné výkony a exkluzivitu M automobilů s působivým temperamentem BMW X4. Výsledek? Mimořádné sportovní vozy s maximální úrovní vzrušení a adrenalinu. Volba je na vás: BMW X4 M, jehož DNA zrozená z prostředí motorsportu znamená jízdní dynamiku nejvyšší úrovně, posunutou na ještě vyšší úroveň v podobě BMW X4 M Competition, které je vzrušující na jakékoliv silnici či závodní trati, kde může předvést svoji špičkovou úroveň výkonu i exkluzivity.

CarTec Group Vám nabízí všechny modely BMW X4 | BMW X4M | BMW X4 M Competition >

BMW X4 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239

BMW X4 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239


BMW X4 M COMPETITION A BMW X4 M | PŘEDNOSTI

01. VRCHOLNÝ VÝKON

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo: 3litrový biturbomotor BMW X4 M Competition generuje působivých 375 kW (510 k) a masivní točivý moment 600 Nm.

02. VÝRAZNÁ SPORTOVNOST

Interiér BMW X4 M Competition unikátním způsobem kombinuje ergonomii a sportovnost s maximální exkluzivitou a dokonalým zpracováním.

03. SEBEVĚDOMÝ POSTOJ

Exteriér BMW X4 Competition je vyjádřením sebejistého sportovního charakteru. Jeho rozkročený postoj, stejně jako nízká, vozy kupé připomínající silueta spolu s detaily paketu M Carbon* podtrhují dynamický potenciál tohoto výjimečného sportovního vozu.

04. DESIGN INTERIÉRU

Interiér BMW X4 M Competition unikátním způsobem kombinuje ergonomii a sportovnost s maximální exkluzivitou a dokonalým zpracováním.


"BMW X4 M Competition spojuje výrazný temperament BMW X4 s exkluzivními výkony BMW M." Markus Flasch, prezident BMW M GmbH.


BMW X4 M

Sebejistě demonstruje svůj potenciál: BMW X4 M. Mohutné proporce a jasně definovanou siluetu doplňují chromované detaily masky chladiče ve tvaru ledvinek a žábry na bocích, stejně jako chromované koncovky výfuku. Leštěná 21palcová M kola z lehké slitiny v šedé barvě Orbit Grey zaručují autoritativní postoj ze všech úhlů. Sportovní pojetí pokračuje také uvnitř vozu. Sportovní sedadla čalouněná kůží Merino v provedení Sakhir Orange poskytují dokonalý komfort jak pro řidiče, tak pro spolujezdce vpředu – a to jak při každodenním používání, tak při ostrých kolech na závodním okruhu. Exkluzivní interiér doplňují detaily, jako například antracitové čalounění stropu od BMW Individual nebo M kožený volant s M specifickým kontrastním prošíváním.

BMW X4 M COMPETITION: HLAVNÍ PŘEDNOSTI DESIGNU

Design exteriéru BMW X4 Competition vyzařuje ryzí vysoké výkony. To je patrné na tvaru jeho výrazné karoserie s dlouhou kapotou a dozadu se svažující linií střechy. Mohutné proporce předního a zadního nárazníku, podběhů kol a boků zdůrazňují mimořádnou sportovnost. Ta je dále zvýrazněna sportovními a exkluzivními designovými prvky M karbonového exteriérového paketu, který sahá od nasávacích otvorů v předním nárazníku přes kryty vnějších zpětných zrcátek po zadní difuzor. Výsledkem je celkově ohromující vzhled, který slibuje špičkové výkony a dynamiku.

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW X4 >

DOPLŇKY K VOZŮM BMW X4 >

Fotogalerie
BMW X4 M

BMW X4 M | BMW X4 M Competition

BMW X4 M COMPETITION

Muskulaturní proporce, dynamicky se svažující silueta kupé a perfektně sladěné M designové prvky propůjčují BMW X4 M Competition auru vysokých výkonů. Uvnitř se mísí sportovnost s exkluzivními detaily a společně tvoří unikátní celek.

OBJEDNAT ZKUŠEBNÍ JÍZDU BMW X4 >


EXTERIÉR

M KARBONOVÝ EXTERIÉROVÁ PAKET

M karbonový exteriérový paket* podtrhuje sportovní nároky a exkluzivitu vozidla. Ozdoby bočních nasávacích otvorů v předním nárazníku, aerodynamické lišty aeroblades, kryty vnějších zpětných zrcátek a zadní difuzor jsou vyrobeny z karbonem vyztužených plastů (CFRP). Jednodílný difuzor se rozprostírá po celé šířce a lemuje dva páry koncovek výfuku. 

(* Předpokládaná dostupnost od 8/2019.)

M MASKA CHLADIČE

Přední části vozu dominuje v tradičním M stylu vyvedená leskle černá M maska chladiče ve tvaru ledvinek. Její leskle černé lamely vizuálně odkazují na M kola z lehké slitiny v charakteristickém designu Double-spoke. M maska chladiče ve tvaru ledvinek dává zcela jasně najevo sportovní ambice tohoto vozu a poukazuje na ohromující stádo koní, kteří chtějí vypustit.

OZNAČENÍ MODELU X4 M COMPETITION

Černé označení modelu „X4 M Competition“ v zadní části vozu je znakem vysoké jizdní dynamiky.

M ŽÁBRY

Charakteristické M žábry s označením modelu, které jsou výrazným trojrozměrným sportovním detailem, podtrhují působivý potenciál vozu a naznačují očekávané výjimečné jízdní zážitky. Představují dynamickou kombinaci technické dokonalosti a dechberoucího designu, který byl synonymem pro vozy M od samého začátku.

M VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

Aerodynamicky tvarovaná M vnější zpětná zrcátka jsou důležitou součástí sportovního a dynamického M designu. Ke karoserii jsou připevněna dvojitým uchycením, podtrhují nádherné tvary vozu a nabízejí pocit precizního konstruktérského umu i v tom posledním detailu. Dodatečné LED směrové ukazatele jsou citlivě integrovány do dlouhých a úzkých držáků.

M ZADNÍ KARBONOVÝ SPOJLER

M zadní karbonový spoiler zdůrazňuje atletickou siluetu vozu a výrazně snižuje nežádoucí vztlak. Tím, že generuje přítlak, dodává vozu ve vysokých rychlostech ještě více přilnavosti na zadní nápravě, a tím pádem zvyšuje směrovou stabilitu.


INTERIÉR

M SPORTOVNÍ SEDADLA

V mnoha směrech široce nastavitelná M sportovní sedadla skořepinového tvaru a s částečně integrovanou opěrkou hlavy nabízejí excelentní boční oporu pro řidiče a spolujezdce vpředu. Kromě toho lze individuálně nastavit šířku opěradla. Jejich speciální design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu.

KARBONOVÉ OBLOŽENÍ INTERIÉRU CARBON FIBRE

Karbonové obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce, dveřích a středové konzole s akcentní lištou Pearl Chrome.

M KOŽENÝ VOLANT

M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M, chromovanými detaily, integrovaným airbagem a designem Double-spoke. S věncem potaženým černou kůží s kontrastním prošíváním a vybranými plochami pro palce skvěle padne do ruky. Řidič má také k dispozici tlačítka M Drive pro změny nastavení vozu během řízení.

M VOLIČ PŘEVODOVKY

Tlačítko, kterým se volí jeden ze tří režimů řazení Drivelogic, se nachází vedle loga M v horní části voliče převodovky. Parkovací tlačítko P je umístěno přímo pod ním. V manuálním režimu „S“ může řidič volit rychlostní stupně manuálně prostřednictvím voliče v typickém M stylu. V režimu „D“ probíhá řazení automaticky.

M PŘÍSTROJOVÝ PANEL

M specifický přístrojový panel má čtyři ukazatele – rychloměr, otáčkoměr včetně diod řazení, palivoměr a ukazatel teploty oleje, stejně jako ukazatele pro M dynamické jízdní systémy – řízení, podvozek, motor, Drivelogic a pohon M xDrive. Informační displej lze individuálně nastavit, umí například zobrazovat venkovní teplotu a funkce palubního počítače.

START/STOP TLAČÍTKO

Červené tlačítko Start/Stop je umístěné na středové konzole a po odemknutí vozidla se používá k nastartování vozidla bez použití klíčku. Lze ho používat i ke zhasínání motoru. Vozidlo klíč rozpozná automaticky a není potřeba ho nikam zasouvat.

PRAHOVÉ LIŠTY S NÁPISEM "X4 M COMPETITION"

Řidiče a spolujezdce vpředu při nastupování do vozu vítají prahové lišty s nápisem „X4 M Competition“. Označení na černých prahových lištách vlevo a vpravo vpředu vyzařuje kvalitu a exkluzivitu.

M BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

M bezpečnostní pásy* s předpínači a omezovači tahu se vyznačují vetkaným detailem v podobě typické M trikolory a zdůrazňují vysoce kvalitní a sportovní prostředí v interiéru.


BMW X4 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239

BMW X4 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 239


MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW X4 >

SOUROZENEC BMW X4 M? BMW X3 M > PODÍVEJTE SE DETAILY >

CarTec Group Vám nabízí všechny modely BMW X4 | BMW X4M | BMW X4 M Competition >

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít