CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW X3 ROADSHOW

BMW X3 ROADSHOW

BMW X3 ROADSHOW

Nové BMW X3 servíruje adrenalin i luxus zároveň.

BMW X3 se dočkalo třetí generace. Z ošklivého káčátka vyrostlo sebevědomé SUV střední velikosti. Pokud si pod jeho kapotu zvolíte nejsilnější benzinový šestiválec s označením M40i, bude disponovat výkonem 360 koní a stovku pokoří za 4,8 sekundy. Díky skvělému podvozku pak dokáže prosvištět okreskami jako sporťák. Pro posádku si připravilo také luxusní výbavu a praktický interiér. 

Řídili jste ho mezi prvními a my to natočili. Naše roadshow vedla cestou, necestou, lesem i polem.

Fotogalerie
BMW X3

ROADSHOW. Radost z jízdy na každém povrchu.

Radost z jízdy na každém povrchu. Udělejte si vlastní názor a nechte se rozmazlit v blátě na kolech nového BMW X3.

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW i BMW i BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce MINI MINI E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2019 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2019

Zavřít
Upozornění
Zavřít