CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

BMW Service Inclusive | BMW Repair Inclusive

BMW Servise InclusiveS BMW Service Inclusive není třeba přemýšlet o nákladech na údržbu, kontrolu nebo běžné opotřebení vozu, to vše totiž balíček zahrnuje. Lze ho uplatnit ve všech participujících BMW Servisních centrech na světě a při prodeji vozu automaticky přechází na dalšího majitele.

Pro vozy zakoupené v České republice je balíček BMW Service Inclusive na 5 let/100 000 km nabízen se slevou 60 % z doporučené prodejní ceny.


BMW Service Inclusive


Příklad srovnání nákladů na pořízení balíčku BMW Service Inclusive na 5 let/100 000 km a předpokládaných nákladů na pravidelný servis v průběhu 100 000 km v ceníkových cenách.


BMW Service Inclusive
BMW Repair Inclusive


BMW Repair Inclusive prodlouží záruku vozu až na 6 let a 200 000 km nad rámec standardní dvouleté záruky a zaručí tak užívání vozu v klidu a bez starostí. Závady mimo standardní záruku opravíme, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrického nájezdu zapotřebí, a to u jakéhokoli BMW Servisního partnera v České republice i v zahraničí.

Díky prodloužené záruce lze využívat veškerých výhod vyplývajících z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály a zajistit si maximální bezpečnost díky garanci výhradního použití

BMW Originálních dílů. Při prodeji vozu BMW během doby platnosti prodloužené záruky přechází záruka automaticky na nového majitele, čímž je zvýšena zůstatková hodnota vozu.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít