CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague
BMW se spojilo s filmem Black Widow od Marvel Studios

BMW se spojilo s filmem Black Widow od Marvel Studios

BMW se spojilo s filmem Black Widow od Marvel Studios

První spolupráce BMW a studia Marvel proběhla na filmu „Black Widow“, který bude uveden do kin 9. července. Akcí nabitý špionážní thriller z prostředí Marvel Cinematic Universe je ideálním filmem pro prezentaci BMW X3. Do akce se zapojí také první BMW řady 2 Gran Coupé. Exkluzivní pohled do zákulisí natáčení je již nyní k dispozici na našem YouTube kanále.

„Je to vůbec poprvé, co BMW spolupracuje se studiem Marvel, a výsledek je prostě ohromující,“ říká Jens Thiemer, senior viceprezident pro zákazníky a značku BMW. „To, že BMW X3 a řada 2 Gran Coupé hrají klíčové role ve filmu ,Black Widowʻ, je součástí naší marketingové strategie, která komunikaci těchto modelů dodává silnou emocionální hodnotu. Vzhledem k tomu, že emocionální a napínavé příběhy hrají v komunikaci naší značky stále větší roli, se rozhodně těšíme na další spolupráci se studiem Marvel.“

Spolupráce BMW a studia Marvel bude pokračovat i po dokončení filmu „Black Widow“.

„Neexistuje lepší auto, které by nás vzalo na Natashinu cestu při tříbení její minulosti, než BMW,“ řekla Mindy Hamiltonová, senior viceprezidentka pro partnerský marketing ve společnosti Walt Disney Company. „Modely X3řada 2 Gran Coupé jsou elegantní a mrštné, stejně jako Black Widow, a my se moc těšíme, až se svět v červenci podívá, kam jsme se společně dostali.“

VELKOLEPÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK

Přímo z natáčení v BMW Welt.
Film „Black Widow“ od studia Marvel je plný dechberoucích kaskadérských scén. Jejich natáčení prověřilo nejen limity herců, ale i jejich automobilových spoluúčinkujících. O tom se budou moci na vlastní kůži přesvědčit návštěvníci mnichovského BMW Welt během speciální výstavy, která je naplánována na několik týdnů a načasována na premiéru filmu. Její součástí budou originální vozidla použitá ve filmu, která byla dodána přímo z natáčení. Na výstavě v budově BMW Welt bude k vidění BMW X3, jež se v jedné z filmových honiček dostalo pod těžkou palbu, a také BMW řady 2 Gran Coupé se zřetelnými fyzickými stopami z napínavých akčních scén.

Zážitek z virtuálního dealerství.
Od 25. června budou mít zákazníci také možnost virtuálně si vyzkoušet oba modely, které se objevily ve filmu studia Marvel „Black Widow“: BMW X3 M a BMW řady 2 Gran Coupé. Emocionální virtuální zážitek (EVE) vytvořený BMW, který je nyní k dispozici u více než 2000 BMW Autorizovaných Dealerů po celém světě, umožňuje vyzkoušet si vozidla na vlastní kůži ve fotorealistickém 3D zobrazení.

Díky systému EVE VR byly tyto dva modely digitalizovány a jsou předkonfigurovány pro zákazníky, kteří mají zájem si modely vozů představených ve filmu virtuálně prohlédnout u svého prodejce.

O filmu „Black Widow“ studia Marvel
V akčním špionážním thrilleru studia Marvel „Black Widow“ se Natasha Romanoff alias Černá vdova (Black Widow) postaví temným stránkám svého života potom, co se objeví nebezpečné spiknutí s vazbami na její minulost. Pronásledována silou, která se nezastaví před ničím, aby ji zničila, se Natasha musí vypořádat se svou špionážní minulostí a narušenými vztahy, které po sobě zanechala dávno předtím, než se stala Avengerem. Scarlett Johansson si zopakuje svou roli Natashi/Černé vdovy, Florence Pugh se představí jako Jelena, David Harbour ztvární Alexeje/Rudého strážce a Rachel Weisz je Melina. Režie se ujala Cate Shortlandová, producentem je Kevin Feige. Podívejte se na film „Black Widow“ od studia Marvel v kinech nebo si ho objednejte na Disney+ s přístupem Premier Access od 9. července. Vyžaduje se další poplatek.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2023 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2023

Zavřít
Upozornění
Zavřít