CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW řady 4 | 440i Gran Coupé

BMW řady 4 | 440i Gran Coupé

BMW řady 4 | 440i Gran Coupé

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé | F36 vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned vám dojde, co je to dokonalá sportovní elegance.

Sportovní DNA BMW řady 4 Gran Coupé je nezaměnitelná. Jeho atletická silueta stanovuje nové standardy v oblasti designu: dynamický vzhled s dlouhým rozvorem, krátkými převisy a prostorem pro cestující posunutým směrem dozadu je umocněn dynamickým výrazem přední i zadní části vozu. Propracované detaily zvýrazňují na řidiče orientované pojetí kokpitu a podtrhují je atraktivní akcenty v celém vnitřním prostoru. To platí pro všechna provedení a verze.


PODMANIVÝ DESIGN


ČISTÁ ESTETIKA

Přitažlivost BMW řady 4 Gran Coupé | F36 je patrná na první pohled. Jeho unikátní design vytváří díky atletickému vzhledu dokonalou syntézu elegance, estetiky a sportovního stylu.

SPORTOVNÍ PŘEDNÍ ČÁST

Přední část nového BMW řady 4 Gran Coupé je vyjádřením dynamické elegance. Na charakteristickou masku chladiče s dvojicí „ledvinek“ navazují LED světlomety a společně vytvářejí sportovní charakter celého vozu. Působivý vzhled vozu umocňují velké nasávací otvory s integrovanými LED mlhovkami.

SILUETA SPORTOVNÍHO KUPÉ

BMW řady 4 Gran Coupé evokuje sílu a sportovnost díky svému protáhlému designu s jemně se svažující linií střechy a výrazně tvarovanými boky. Bezrámová okna vyvolávají dojem lehkosti a jasně definují křivky siluety a agilitu designu.

VÝRAZNÁ ZADNÍ ČÁST

Sebevědomý charakter zadní části BMW řady 4 Gran Coupé podtrhuje výrazný nárazník s integrovanými koncovkami výfuků. Přepracovaná dvoudílná zadní LED světla atraktivně zdůrazňují šířku karoserie a dynamické a současně funkční tvary.


KONEKTIVITA A ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW ŘADY 4

Užívejte si perfektní propojení v BMW řady 4 Gran Coupé | F36 díky množství inovativních technologií, sahajících od navigace a zábavních funkcí po využívání vašich osobních aplikací v chytrém telefonu. To vše zaručuje, že do cíle vaší cesty dojedete ještě ve větším pohodlí a bezpečí.

BMW CONNECTED

BMW Connected je osobní mobilní asistent, který usnadňuje každodenní mobilitu a pomáhá řidiči k tomu, aby se do cíle své cesty dostal vždy odpočatý a včas. Informace relevantní pro osobní mobilitu, jako je doporučení optimálních časů odjezdu, jsou k dispozici i prostřednictvím vzdáleného přístupu přes iPhone® nebo Apple Watch a mohou být automaticky přeneseny do vozu.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL

Navigační systém Professional včetně hands-free ovládání, USB rozhraní, 8,8" LCD barevného displeje a rádia BMW Professional s DVD přehrávačem je vybaven trojrozměrným zobrazením mapy a pamětí 20 GB. Systém je možné obsluhovat prostřednictvím intuitivního ovladače iDrive Touch. Aktualizace map jsou k dispozici po tři roky bez licenčních poplatků*.

* Tyto aktualizace jsou dostupné jen pro mapy Německa.

BMW HAED-UP DISPLEJ

Barevný BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, který se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje informace o rychlosti, navigační pokyny, informace o maximální povolené rychlosti a zákazu předjíždění, seznam kontaktů z telefonu a seznam multimédií.

* Volitelná výbava

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Multifunkční přístrojový panel s technologií Black Panel je tvořen 10,25ʺ displejem a poskytuje vysoce působivou vizualizaci jízdních zážitků. Tři různé režimy a jejich specifické zobrazení – každé z nich má své vlastní barevné schéma a grafiku – se promítá na přístrojovém štítu. Řeč je o zobrazeních ECO PRO, COMFORT a SPORT.

Fotogalerie
BMW řady 4 | 440i Gran Coupé

BMW řady 4 Gran Coupé | 440i

BMW řady 4 Gran Coupé | F36 mění definici radosti z jízdy. Jeho agilní výkony definuje vzrušující akcelerace, utraprecizní řízení a dokonalá přilnavost k silnici – dokonce i v zatáčkách a během náročných jízdních situací. Inteligentní lehká konstrukce zaručuje v kombinaci s fascinujícími špičkovými výkony silných pohonných jednotek zcela novou úroveň hospodárnosti.

Eleganci BMW řady 4 Gran Coupé lze spatřit – a jeho dynamiku zažít. Hmatatelné sladění motoru, podvozku a aerodynamického designu. Vynikající způsob, jak přeměnit výkon v obratnost na silnici. BMW řady 4 Gran Coupé s dokonalým rozložením hmotnosti mezi nápravy pohání výběr vysokovýkonných motorů, posílajících výkon buď na kola pouze zadní nápravy, nebo na všechna čtyři kola. Pro radost z jízdy největšího kalibru.

Ambice BMW řady 4 Gran Coupé jasně pocítíte hned zpočátku: vzrušující sportovní charakter, vysoce precizní ovládání a optimální jízdní komfort řidiči společně nabízejí nadšení vyvolávající výkony – perfektní přilnavostí k vozovce a také v zatáčkách. V kombinaci s inteligentní lehkou konstrukcí je konečným výsledkem maximální stupeň dynamiky a gility, zabalený do sportovně elegantního čtyřdveřového vozu.

SPORTOVNÍ JÍZDA

Pro jízdní charakteristiku BMW řady 4 Gran Coupé | F36 existuje pouze jediné slovo: dechberoucí. Koneckonců typický BMW pohon zadních kol, nízko položené těžiště a dokonalé rozložení hmotnosti mezi nápravy jsou absolutní zárukou čisté radosti z jízdy. Podporou těmto senzačním jízdním vlastnostem jsou variabilní sportovní řízení Servotronic a volitelný Adaptivní M podvozek. Pro excelentní přilnavost k vozovce při sportovní jízdě nebo na zatáčkovitých silnicích.

ROZLOŽENÍ HMOTNOSTI 50:50

  • Ideální rozložení hmotnosti mezi nápravy zaručuje skvělou směrovou stabilitu, agilní ovládání a precizní zpětnou vazbu. Nízko položené těžiště a krátké převisy současně dále zlepšují jízdní projev.

ADAPTIVNÍ M PODVOZEK

  • Adaptivní M podvozek lze elektronicky nastavit tak, aby se kdykoliv přizpůsobil dané silnici a jízdním podmínkám. Řidič rovněž může nastavit charakteristiku podvozku prostřednictvím voliče jízdních režimů Driving Experience Control a kdykoliv navolit jím požadované nastavení – od komfortního po extrémně sportovní s výrazně lepší obratností.

VARIABILNÍ SPORTOVNÍ ŘÍZENÍ

  • Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic přináší přímé a agilní jízdní vlastnosti s minimálním úsilím vynaloženým na řízení. Pracuje tak, že mění převodový poměr řízení nezávisle na aktuální rychlosti vozu. Snižuje nutnost výrazně točit volantem pro dosažení plného rejdu. Dalším prvkem tohoto paketu je volitelný režim SPORT+.


MOTORIZACE

Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo

Zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo

Vznětový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo

Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo


8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC SPORT

Volitelná sportovní 8stupňová samočinná převodovka Steptronic zaručuje maximální úroveň dynamiky, hospodárnosti a jízdního komfortu. Krátké časy potřebné ke změně rychlostních stupňů zlepšují akceleraci, zatímco těsné odstupňování osmi rychlostních stupňů doslova vyhladí jednotlivá řazení. Současně je motor udržován v ideálních otáčkách pro optimální nárůst výkonu a nižší hluk. Osm rychlostních stupňů snižuje otáčky motoru ve vyšších rychlostech, a tím snižuje spotřebu paliva a emise CO2.


MODELOVÉ ŘADY

MODEL M SPORT, MODEL SPORT LINE, MODEL LUXURY LINE, MODEL ADVANTAGE

Spotřeba

BMW 440i Gran Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,8–6,6
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 159–154

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW řady 4 | 440i Gran Coupé

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít