Přeskočit na obsah
CarTec Group

BMW řady 4 Cabrio: Nasajte sluneční paprsky, užívejte vítr ve vlasech a zažijte tyto jedinečné jízdní okamžiky. Se sportovní agilitou a vzrušující dynamikou, doprovázenou působivým aerodynamickým designem a stylovou výbavou a množstvím inovativních funkcí. Ultimativní moderna definující svobodu na čtyřech kolech, pořiďte si Cabrio na léto u nás v CARTEC GROUP.

Zažijte ryzí svobodu s dynamikou v podobě, kterou nabízí pouze BMW řady 4 Cabrio. Hospodárné motory s mimořádně vysokým výkonem, typický pohon zadních kol BMW, dokonalé rozložení hmotnosti a volitelná 8stupňová převodovka Steptronic zaručují unikátní dynamiku jízdy. Součástí je pochopitelně skvělá přilnavost k vozovce a špičkový komfort.

DOKONALOST V DESIGNU

Díky unikátní kombinaci sportovního vzhledu, oku lahodícího stylingu a výkonné dynamice je vzhled BMW řady 4 Cabrio podmanivý – ať už se staženou nebo nataženou střechou. Každý výlet se tak stává vyjádřením vaší sebejistoty.

SPORTOVNÍ PŘEDNÍ ČÁST

Přední část BMW řady 4 Cabrio je předzvěstí toho, co je tohle auto zač. Výraznou sportovnost podtrhuje tvar LED světlometů, obklopených typickou maskou chladiče s dvojicí ledvinek. Dynamický vzhled dokonalým způsobem umocňují velké nasávací otvory s integrovanými LED mlhovkami.

SILUETA CABRIA

Protažený design s tvarovanými boky zdůrazňuje sportovní eleganci BMW řady 4 Cabrio. Klínovitý obrys přechází v expresivní zadní část, a vytváří tak dojem vzrušující dynamiky. A je jedno, jestli máte střechu staženou nebo nataženou.

VÝRAZNÁ ZADNÍ ČÁST

Sebevědomý charakter zadní části BMW řady 4 Cabrio podtrhuje výrazný nárazník s integrovanými koncovkami výfuků. Přepracovaná dvoudílná zadní LED světla atraktivně zdůrazňují šířku karoserie a dynamické a zároveň funkční tvary.

INTERIÉR

ELEGANTNÍ A SPORTOVNÍ

Exkluzivní interiér BMW řady 4 Cabrio kombinuje sportovnost s moderní funkčností. Celá řada informačních a komunikačních technologií i interiér s vysoce kvalitními materiály, přesně přizpůsobený potřebám řidiče, zajišťují vysokou úroveň komfortu a pohodlí. Navíc je připraveno i prostorové osvětlení pomáhající dotvářet jedinečný zážitek z jízdy.

ZAMĚŘENO NA ŘIDIČE

Standardně dodávaný sportovní kožený multifunkční volant je středobodem na řidiče orientovaného kokpitu. BMW Head-Up Displej a nový multifunkční přístrojový panel zobrazují jasně rozvržené množství údajů vztahujících se k řízení vozu. Nový navigační systém Professional vás dokonale spojí se světem. To platí také pro aplikaci BMW Connected, která dokáže propojit chytrý telefon s vaším BMW řady 4 Cabrio.

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Elegantní provedení interiéru BMW řady 4 Cabrio zaujme celou řadou propracovaných materiálů s precizním zpracováním. Užijte si dokonalý komfort na volitelně dodávaných sportovních sedadlech čalouněných jemnou kůží s technologií odpuzující sluneční paprsky a s na přání dodávaným systémem ofukování krku teplým vzduchem. Příjemnou atmosféru dále vylepšuje atraktivní interiér a dekorační lišty, stylové detaily v chromovaném provedení a kontrastní prošívání přístrojové desky.

CELOROČNÍ RADOST Z JÍZDY

Pevná skládací střecha kombinuje čisté vzrušení z jízdy kabrioletem s výhodami pevné střechy, která se hodí pro zimní období. Střechu lze otevřít a zavřít velmi rychle – dokonce i ve chvíli, kdy jedete rychlostí do 18 km/h. Při pohledu zvenku se vyznačuje typickou protaženou střešní linií jako kupé, zatímco zevnitř nabízí dostatek místa pro hlavu.

BMW řady 4 Cabrio nabízí neuvěřitelně intenzivní zážitky za volantem díky jeho vzrušující výkonové charakteristice a agilní dynamice. Ať už jedete po lehce točivé pobřežní silnici nebo náročným horským průsmykem, vysokovýkonné motory, efektivní lehká konstrukce a sportovně agilní podvozek vám předvedou, co vše skutečně umějí. Spojuje pozoruhodnou dynamiku a precizní ovládání, čímž zprostředkovává jedinečný zážitek neomezené radosti z jízdy. Dokonalé jízdní vlastnosti v zatáčkách a v náročných jízdních situacích lze vnímat za všech okolností. Zažijte působivou syntézu vysokých výkonů a sportovní obratnosti.

MOTORIZACE

ZÁŽEHOVÝ ŘADOVÝ 6VÁLEC BMW TWINPOWER TURBO

Mimořádný výkon, kultivovaný chod a strhující zvukový projev jsou hlavními atributy zážehového řadového 6válce BMW TwinPower Turbo nejnovější generace motorů BMW EfficientDynamics. S technologiemi, jako je Double-VANOS, Valvetronic, vysokotlaké přímé vstřikování paliva nebo dvoukomorové turbodmychadlo TwinScroll, dosahuje výkonu 240 kW (326 k) a jeho kombinovaná spotřeba činí 7,6 až 6,8 litru na 100 km.

ZÁŽEHOVÝ 4VÁLEC BMW TWINPOWER TURBO

Nejnovější generace zážehového dvoulitrového 4válce BMW TwinPower Turbo zaručuje maximální zábavu za volantem. Vyznačuje se okamžitým nástupem výkonu, stejně jako mimořádnou pružností již z nízkých otáček. Vykazuje také výjimečně nízkou spotřebu paliva a produkci emisí CO₂.

VZNĚTOVÝ ŘADOVÁ 6VÁLEC BMW TWINPOWER TURBO

Nová generace vznětového řadového 6válce BMW TwinPower Turbo nabízí ochromující průběh točivého momentu, kombinovaný s ukázkovými hodnotami spotřeby paliva, které jsou výsledkem vysoce inovativních technologií, jako je turbodmychadlo s variabilní geometrií rozváděcích lopatek a přímé vstřikování paliva common rail. Motor nabízí výkon sahající od 190 kW (258 k) do 230 kW (313 k) a působivý točivý moment 560 až 630 Nm.

VZNĚTOVÝ 4VÁLEC BMW TWINPOWER TURBO

Vznětový dvoulitrový 4válec BMW TwinPower Turbo nejnovější generace demonstruje rychlý nástup výkonu, stejně jako vynikající pružnost, a to dokonce i v nízkých otáčkách. Technologie přeplňování s variabilní geometrií rozváděcích lopatek a přímým vstřikováním paliva common rail zaručuje, že tyto motory jsou mimořádně hospodárné a produkují minimální emise CO₂.

MOŽNOSTI VÝBĚRU

  • MODEL M SPORT
  • MODEL LUXURY LINE
  • MODEL LUXURY LINE
  • MODEL SPORT LINE

BMW 430i Cabrio:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,0–6,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 162–154

CO2 emise – informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

FOTOGALERIE