CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD

BMW řady 2 Coupé

BMW řady 2 Coupé

BMW řady 2 Coupé

NEKONVENČNÍ SVÝM ZPŮSOBEM BMW ŘADY 2 COUPÉ

BMW řady 2 Coupé je esencí automobilové individuality a vytváří svou vlastní třídu. Revoluční sportovní design dělá dojem pohybu, i když vůz stojí na místě. Jeho radikální dynamika, živost daná pohonem zadních kol a špičková úroveň komfortu v exkluzivním interiéru završují nekompromisní zážitek z jízdy. Je to patrné už od prvního momentu: když se posadíte za volant, existuje jen jedna cesta – přímo vpřed.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 2 >


Zrychlení z 0 na 100 km/h v s (BMW M240i Coupé) - 4,8 [4,6]

Maximální rychlost v km/h (BMW M240i Coupé) - 250

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (BMW M240i Coupé) - 7,8 [7,1]

Kombinované emise CO2 (BMW M240i Coupé) - 179–163

ÚŽASNÉ ZE VŠECH STRAN

Výjimečný designový jazyk nového BMW řady 2 Coupé nastavuje standardy – od jedinečných kompaktních proporcí, přes cizelovanou přední část s přepracovanou dvojicí ledvinek na masce až po atletickou záď zdůrazňující svou šířku. Typická jemně protáhlá linie střechy podtrhuje dynamickou siluetu a na první pohled tak prozrazuje sportovní ambice.

Atletičtější, podsaditější, výraznější. Design promyšlený do posledního detailu zdůrazňuje na BMW řady 2 Coupé vše, co posiluje atraktivitu vítězů – od působivých linií až po strukturované povrchy. Charakter a elegance, svoboda a síla. Tento progresivní styl následuje i exkluzivní interiér. Nová koncepce obsluhy s intuitivně rozvrženými ovladači umožňuje maximální koncentraci na zážitky z jízdy v nekompromisně sportovní atmosféře.

SPORTOVNÍ SILULETA

Působivý vzhled plný elegance a dravosti: extrémně jemně se svažující linie střechy nového BMW řady 2 Coupé, tak typická pro tento typ vozu, je vyjádřením ryzího sportovního charakteru. Dynamická příď s vpřed skloněnou maskou tvořenou typickými ledvinkami masky chladiče zdůrazňuje odvážné linie BMW řady 2 Coupé a podtrhuje jeho sportovní charakter.

PŘEDNÍ ČÁST

Koncentrovaný pohled typického atleta. Velké vstupy vzduchu vytvářejí dynamický charakter sportovně stylizované přídě. Přepracované, na přání dodávané LED světlomety rámují trojrozměrně tvarovanou masku chladiče s dvojicí ledvinek a zdůrazňují dynamický charakter vozu. Jednoznačně lepší svítivost LED technologie představuje zlepšení v oblasti bezpečnosti i efektivní úsporu energie.

ZADNÍ ČÁST

Na první pohled souznící s povrchem vozovky a nezaměnitelné pro všechny, kteří BMW řady 2 Coupé na silnici následují. Souhra horizontálních linií a strukturovaných povrchů na svalnaté zádi podtrhuje extrémně dynamický charakter BMW řady 2 Coupé.

AUTORITATIVNÍ STYL

Charakteristický design zadní části s širokými červenými LED světlomety ve tvaru písmene L představuje jednoznačně rozpoznatelný prvek ve dne i v noci. Zároveň hladce navazuje na typický design a klade důraz na šířku zadní části vozu.

Fotogalerie
BMW řady 2 Coupé

BMW řady 2 Cabrio | Coupé

RADIKÁLNĚ DYNAMICKÉ

BMW řady 2 Coupé má jasné a radikální poselství: dynamiku dovedenou k dokonalosti. A spojuje v sobě prvky, které definují mimořádnou radost z jízdy: sportovní design vozu se zadním pohonem, dokonalé rozložení hmotnosti mezi nápravami a výkonné pohonné jednotky, které již od prvního setkání rozproudí adrenalin. Výsledkem je ryzí výkon s přitažlivou ovladatelností a působivou hospodárností.

Každá zatáčka je dobrodružstvím, každá odezva řízení jasným vyjádřením. Sportovní pohon zadních kol, optimalizovaná aerodynamika a precizně naladěný podvozek dokáží působivý výkon BMW řady 2 Coupé spolehlivě přenést na silnici. Osmistupňová převodovka Steptronic Sport je vybavena funkcí Launch Control, která umožní naplno využít točivého momentu a ohromí vás radostí z jízdy na limitech. Vyzdvihnout je nutné i variabilní sportovní řízení, které dále posílí dobrodružství ze sportovní jízdy a extrémně precizní ovladatelnosti.

OVLADATELNOST

Agilní, výjimečné a precizní. Ovladatelnost BMW řady 2 Coupé je vzrušujícím mixem nezkrotného výkonu s perfektním přehledem a kontrolou nad děním. Nepopiratelné argumenty zahrnují dynamický pohon zadních kol, systém Launch Control, variabilní sportovní řízení a perfektní rozložení hmotnosti 50:50. To vše vměstnané do kompaktních proporcí radikálního sportovního coupé. Každý manévr, každá zatáčka, každé sešlápnutí plynového pedálu vytvářejí jedinečný zážitek z jízdy, který se vymyká jakýmkoliv standardům. A nikdy řidiče nezklame.

ADAPTIVNÍ M PODVOZEK

Sportovní agilita, kterou lze vystopovat až k nejjemnějšímu detailu: díky elektronicky ovládaným tlumičům se adaptivní M podvozek optimálně přizpůsobuje jízdnímu stylu řidiče a podmínkám na silnici. Snížení světlé výšky o deset milimetrů výrazně zvyšuje sportovní agilitu a sportovní režim prostřednictvím voliče Driving Experience Control aktivuje výrazně tužší ladění tlumičů. V režimu Sport+ se místo systému DSC (Dynamic Stability Control) aktivuje režim DTC (Dynamic Traction Control), který pozdějším zásahem stabilizačního systému podporuje ještě sportovnější jízdní styl.

VARIABILNÍ SPORTOVNÍ ŘÍZENÍ

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic přináší přímé a agilní reakce a zaručuje menší úsilí vynaložené na otáčení volantem. Reaguje na úhel natočení volantu tím, že mění převod řízení. To značně přispívá k obratnosti, zejména při dynamické jízdě, a zlepšuje komfort řidiče při parkování a zatáčení.

8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC

8stupňová převodovka Steptronic umožňuje obzvláště rychlé řazení rychlostních stupňů a přináší vysoký jízdní komfort díky těsnému odstupňování převodových poměrů a minimalizovaným změnám otáček. Spojuje maximální komfort s impozantní dynamikou a nízkou spotřebou paliva.

BMW TwinPower

Ultramoderní motory BMW TwinPower Turbo dělají z BMW řady 2 Coupé vůdčí osobnost své třídy. Spontánní odezva, vysoký výkonnostní potenciál a působivá efektivita i ve vysokých otáčkách dohromady vytvářejí emocemi nabitý zážitek z jízdy. Navíc s výjimečně uhlazeným charakterem a maximální úrovní jízdního komfortu.

Méně paliva. Více radosti z jízdy. To je BMW EfficientDynamics. Obsahuje soubor inovativních technologií, které ovlivňují systém pohonu vozu, řízení energií a celkový koncept vozu. Výsledkem je menší spotřeba paliva a nižší emise CO2 s vyšší dynamikou a současně větší radostí z jízdy. Standardní prvek všech BMW, který je samozřejmě také součástí BMW řady 2.


NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 2 >

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít