CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW řady 2 Coupé | M240i

BMW řady 2 Coupé | M240i

BMW řady 2 Coupé | M240i

Nespoutané, dynamické, z nuly na stovku za 4,8 sekundy. BMW M240i Coupé je určeno pro nekompromisní výkon. Speciálně naladěný M sportovní podvozek, optimalizované výkonné komponenty a impozantní výkon zážehového 6válce M Performance TwinPower Turbo s výkonem 340 k čisté radosti z jízdy způsobují známé vedlejší účinky: zvýšené množství adrenalinu a spoustu vzrušení. Radikálně sportovní ambice BMW M240i Coupé jsou na pohled okamžitě viditelné – sebevědomý vzhled dávají najevo exkluzivní designové prvky M Performance.

NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 2 >


SUVERENITA ŠESTI VÁLCŮ:

6 válců, objem 3,0 litru. Jedinečná agilita a vysoká každodenní využitelnost. Spojená v jedinečný systém pohonu, který jasně ukazuje svou výjimečně sportovní DNA. 6válcový zážehový motor M Performance TwinPower Turbo ohromuje spontánní odezvou a vysokým točivým momentem i v nízkých otáčkách. Výsledkem je maximální točivý moment 500 Nm a zrychlení, které vám vyrazí dech. Mimořádný talent pohonné jednotky akusticky rovněž zdůrazňuje zvuk motoru BMW M240i Coupé.

POD KAPOTOU MÁ 340 KONÍ

Vyladěný design, motor s výkonem 340 k (250 kW) a do posledního detailu optimalizované řízení a podvozek na první pohled definují bouřlivé jízdní zážitky. Všechny komponenty jsou vzájemně sladěny, každý detail byl vyvinut tak, aby nabídl čistou radost z jízdy. BMW M240i Coupé je nezpochybnitelné prohlášení působivých výkonů, zabalené v kompaktním sportovním coupé. Každý den během každodenního života.

EXTRÉMNĚ SPORTOVNÍ VZHLED

Kromě typické masky chladiče s dvojicí ledvinek a světlometů tvořených kompletně technologií LED je příď BMW řady 2 nezaměnitelná i svými působivými, zvětšenými nasávacími otvory, které jsou součástí standardně dodávaného M aerodynamického paketu s designovými prvky v šedé barvě Ferric Grey. Tuto barevnou kombinaci perfektně doplňují 18“ M kola Double-spoke 436 M v šedém provedení Ferric Grey. Standardně dodávané M sportovní brzdy pak nabízejí vzrušující střídání akcelerace a brzdění. Aerodynamicky tvarované kryty vnějších zrcátek v šedé barvě Ferric Grey a označení modelu na zádi prozrazují blízkou příbuznost s automobily BMW M. Celkový dojem dále zdůrazňují koncovky výfuků na obou stranách v černém chromovaném provedení: ty jsou za prvé známkou mocných výkonů a za druhé prozrazují přítomnost upraveného výfukového systému bez středového tlumiče a s aktivní klapkou.

ZAMĚŘENO NA VÝKON

Exkluzivní M Performance designové prvky v BMW M240i Coupé kombinují sportovní atmosféru a výjimečný styl. Ultramoderní přístrojová deska se vyznačuje digitálním označením modelu a nabízí optimální přehled o veškerých informacích relevantních pro jízdu.

SPORTOVNÍ SEDADLA

Posaďte se a vyražte: stejně jako každý další detail v interiéru, také ergonomicky tvarovaná M sportovní sedadla s M prošíváním usilují o dosažení mimořádných výkonů a současně o maximální jízdní komfort. Polstrovaná M Performance opěrka pro koleno poskytuje skvělou úroveň komfortu – zejména na dlouhých cestách optimalizuje pozici řidičovy nohy.

ELEGANTNÍ NASTUPOVÁNÍ

Nepřekonatelný první dojem: když nastoupíte, nenechají vás nápadné prahové lišty s označením modelu na pochybách, v jaké třídě cestujete.

Fotogalerie
BMW řady 2 | M240i

BMW 2 M240i | Video BMW M2 Competition

VZRUŠUJÍCÍ VÝKON A MAXIMÁLNÍ PRECIZNOST

Mocná dynamika, která se přenáší do vzrušujících zážitků z jízdy: speciální naladění podvozku M Performance dělá z BMW M240i špičkového atleta ve své třídě. K němu patří individuálně nastavené systémy odpružení a tlumení, stejně jako specifická elastokinematika přední nápravy. Dalším příspěvkem k excelentní dynamice je variabilní sportovní řízení, které umožňuje precizní kontrolu značných výkonů.

VARIABILNÍ SPORTOVNÍ ŘÍZENÍ

Se svou precizní ovladatelností je BMW M240i ideálně připravené na jakoukoliv jízdní situaci. Posilovač řízení a odpor, s nímž se volant vrací do středové polohy, byly individuálně upraveny a optimálně nastaveny tak, aby byly sladěny s jízdními vlastnostmi. Okamžité odezvy na každý pohyb volantu a uklidňující pocit dokonalé kontroly nad vozem mění každou zatáčku v jedinečný zážitek. A každou rovinku také.

SPORTOVNĚ LADĚNÝ PODVOZEK

Charakteristickým prvkem M sportovního podvozku je jeho sportovní naladění a u vozů s pohonem zadní nápravy o 10 mm nižší světlá výška. Vyznačuje se kratšími pružinami, tužším nastavením tlumičů a také stabilizátorů. To vše dohromady přináší ještě přímější chování vozu a obzvláště dynamický jízdní styl.

XDRIVE

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive rozděluje hnací sílu hladce a variabilně mezi přední a zadní nápravu – pro lepší trakci, jízdní dynamiku a bezpečnost ve všech jízdních situacích. Toto elektronicky řízené rozdělování výkonu také potlačuje jakékoliv náznaky nedotáčivosti a přetáčivosti v zatáčkách s cílem dále zlepšit agilitu vozu.

8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC

8stupňová sportovní převodovka Steptronic zajišťuje velmi sportovní a rychle řazení. V automatickém i manuálním řežimu s ovládáním páčkami na volantu umožňuje komfortní cestování nebo velmi dynamický jízdní styl. V režimu SPORT a s voličem v levé pozici S/M je navržena pro maximální jízdní dynamiku.

Automobily M Performance překvapují ohromným výkonem. Nabízejí maximální jízdní dynamiku bez nutnosti obětovat jízdní komfort. I přes svoji sportovnost vyjadřují svůj styl také nezaměnitelným vzhledem. BMW M Performance. Intenzivní radost z jízdy.


NABÍDKA VOZŮ BMW ŘADY 2 V KATALOGU CARTEC GROUP >

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY 2 >

Spotřeba

BMW 240i Coupé:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8l

Emise CO2 v g/km (kombinované): 179

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít