Přeskočit na obsah
CarTec Group
ELEKTRIZUJÍCÍ ÚVĚR BMW iX2 | 0% úrok

Nové BMW iX2 kombinuje radost z jízdy na čistě elektrický pohon s velkým prostorem a vzrušujícím moderním designem. Sportovní a dynamický exteriér, elegantní interiér. Díky dlouhému dojezdu nového BMW iX2 dojedete do svých každodenních cílů bez lokálně produkovaných emisí a v typickém komfortu BMW. Objevte všechny modelové varianty nového BMW iX2, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

Na nákup vozu BMW iX2 nyní můžete získat vládní dotaci pro podnikatele až 200 000 Kč a až 50 000 Kč na pořízení nabíjecí stanice.

Příklad podnikatelského úvěru pro BMW iX2
MotorizaceiX2 eDrive20
Pořizovací cena (cena s DPH)1 122 247 Kč
Příplatková výbava v pořizovací ceně (cena s DPH)89 440 Kč
Délka smlouvy / akontace12 měsíců / 50%
Splátka úvěru s 0% úrokem47 126 Kč

* Tato příkladová kalkulace úvěru je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro model BMW iX2 eDrive20 na délku úvěru 12 měsíců, pořizovací cena vozidla 1 122 247 Kč vč. DPH, s akontací 50% 561 124 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný dealer CarTec Group. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31.03.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 15,3-16,9 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEBO VYTVOŘENÍ INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKY NÁM ZAŠLETE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

Podnikatelský ÚVĚR BMW

BMW Financial Services Vám nabízí množství úvěrových produktů, které jsou individuálně nastavitelné na základě Vašich požadavků:

  • Trvání smlouvy (od 12 měsíců do 7 let).
  • Odpis a úrok je daňově uznatelným nákladem.
  • Jste-li plátce DPH, máte nárok na odpočet DPH z celého vozu.
  • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.

Výhody:

  • Balíčky financování na míru
  • Neomezený nájezd
  • Plné vlastnictví po skončení smlouvy