Modely

Zobrazit archiv
BMW CarTec Tenis Cup 2016 - CarTec Olomouc & CarTec Group

BMW CarTec Tenis Cup 2016 - CarTec Olomouc & CarTec Group

V pátek 9.9.2016 uspořádal společně CarTec Group a CarTec Olomouc tenisový turnaj BMW CarTec Tenis Cup, jenž se již podruhé odehrál v areálu SK Véska u Olomouce.
Děkujeme velice všem účastníkům a gratulujeme vítězům!!!
Počasí bylo přímo skvělé a ze všech šla cítit ta správná sportovní bojovnost. Všemu přihlížely krásky jako BMW řady 7, BMW 440i Cabrio nebo BMW X6M. Nechyběl ani MINI Countryman nebo MINI Cabrio JCW.
Již nyní se na další ročník těšíme, a to opět pod heslem Radost je vítězství.
Ještě jednou mnohé díky!
Tým CarTec Olomouc & CarTec Group

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat