Modely

Zobrazit archiv
BMW CarTec Driving Experience 2016 - CarTec Olomouc, Letiště Bochoř

BMW CarTec Driving Experience 2016 - CarTec Olomouc, Letiště Bochoř

Začátkem října jsme pořádali na přerovském letišti CarTec Driving Experience 2016.

Okusit kde se nachází limity řidičských schopností a kde jsou limity vozidel značky BMW a MINI,to bylo hlavním cílem CarTec Driving Experience 2016. Atmosféra drsného, sychravého počasí spolu s výkonnými vozy BMW a MINI a přítomností závodní stáje Janík Motorsport jen podtrhly neopakovatelný zážitek, který si jistě všichni zúčastnění odvezli.

Těšíme se na příště!

Tým CarTec Olomouc


© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat