CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM BMW, MINI A MOTORRAD | ESHOP: Tipy na vánoční dárky

BMW CarTec Olomouc | SERVIS

Servis v CarTec Olomouc dosahuje špičkové úrovně. Přijeďte si k nám nechat opravit nebo jen zkontrolovat Vašeho BMW miláčka.

Kontakt na CarTec Olomouc >

Další videa ze života BMW v Olomouci:

SALES v CarTec Olomouc > o naše zákazníky se staráme opravdu pečlivě, začínáme již od těch nejmenších...

SALES předaní vozu v BMW CarTec Olomouc > aneb "mašle je základ"

BMW CarTec Olomouc | SERVIS

CarTec Olomouc

V současné době skupina CarTec Group, s.r.o. expandovala do několika měst celé ČR, rozdělila své síly a vytvořila tak síť prodeje prémiové značky BMW. V říjnu 2013společnost CarTec Olomouc s.r.o., člen skupiny CarTec Group, s.r.o., otevřela v samém srdci Moravy nový autosalon BMW. Společnost CarTec Olomouc s.r.o. je v současnosti jediným autorizovaným prodejcem vozů BMW v Olomouckém kraji.


Nový architektonicky nezaměnitelný showroom v Olomouci na celkové ploše
větší než 2200m2 nabízí:

 

-       autorizovaný prodej nových vozů BMW

-       prodej ojetých vozů BMW

-       záruční i pozáruční servis vozů BMW

-       záruční i pozáruční servis vozů BMW i

-       záruční i pozáruční servis vozů MINI

-       prodej náhradních dílů a doplňků

-       prodej kolekce BMW Lifestyle a MINI Lifestyle

 

Rádi zajistíme veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištěním vašeho nového vozu. Zapůjčíme vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž vám zajistíme veškeré služby STK.

 Těšíme se na setkání s vámi. Profesionálně proškolený a připravený personál vám poskytne pomocnou ruku vždy, kdykoliv to budete potřebovat. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

BMW CarTec Olomouc | SERVIS

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce E-shop E-shop

Copyright © 2012 - 2022 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2022

Zavřít
Upozornění
Zavřít