CarTec Group s.r.o. Mini Ostrava Rolls Royce Prague

DOČASNÉ OMEZENÍ PROVOZU OD 22.10. 2020 | Servis a prodej náhradních dílů je stále otevřen. Prodej vozů je k dispozici ONLINE. | AKCE: Limitovaná edice BMW X1 za 629 000 Kč 

Olomouc

Adresa společnosti
CarTec Olomouc s.r.o.
Tovární 1b
779 00 Olomouc

Rychlý kontakt
+420 584 101 200
bmw@cartecolomouc.cz

Odkaz: https://www.cartecolomouc.cz

Asistenční služba NONSTOP ČR
+420 844 666 333

Asistenční služba NONSTOP Zahraničí
+420 222 803 447

Otevírací doba prodeje vozů:
Dnes Zavřeno Po: ONLINE PRODEJ Út: ONLINE PRODEJ St: ONLINE PRODEJ Čt: ONLINE PRODEJ Pá: ONLINE PRODEJ So: Zavřeno Ne: Zavřeno

Otevírací doba servisu:
Dnes: Zavřeno Po: 7:00 - 18:00 Út: 7:00 - 18:00 St: 7:00 - 18:00 Čt: 7:00 - 18:00 Pá: 7:00 - 18:00 So: Zavřeno Ne: Zavřeno

Naplánovat trasu

Vedení společnosti

Petr Urbánek

Petr Urbánek

Ředitel společnosti

+420 730 804 189

+420 584 101 204

urbanek@cartecolomouc.cz

Administrativní zázemí

Aneta Smékalová

Aneta Smékalová

Asistentka servisu

+420 739 245 078

+420 584 101 201

smekalova@cartecolomouc.cz

Ing. Lucie Kocmánková

Ing. Lucie Kocmánková

Marketing

+420 584 101 205

kocmankova@cartecolomouc.cz

BMW Mobile Care - asistenční služba

BMW Mobile Care - asistenční služba

NONSTOP ( pouze ČR )

+420 844 666 333

Prodej

Jozef Čop

Jozef Čop

Manažer prodeje vozidel

+420 739 245 082

cop@cartecolomouc.cz

Ing. Radek Svěrák

Ing. Radek Svěrák

Manažer prodeje vozidel | Dostupnost: Brno, Olomouc

+420 737 286 586

sverak@cartecolomouc.cz

Tomáš Lach

Tomáš Lach

Manažer prodeje vozidel

+420 605 203 950

lach@cartecolomouc.cz

Miroslav Olah

Miroslav Olah

Manažer prodeje vozidel, financování

+420 737 352 134

+420 584 101 223

olah@cartecolomouc.cz

Pavel Bittner

Pavel Bittner

Manažer prodeje Premium Selection

+420 608 732 358

bittner@cartecolomouc.cz

Kateřina Blahušková

Kateřina Blahušková

Asistentka prodeje

+420 584 101 202

blahuskova@cartecolomouc.cz

David Drozd

David Drozd

Disponent prodeje

+420 731 544 471

drozd@cartecolomouc.cz

Servis

Ing. Jaroslav Jílek

Ing. Jaroslav Jílek

Vedoucí servisu

+420 737 286 587

+420 584 101 203

jilek@cartecolomouc.cz

Jiří Hradil

Jiří Hradil

Vedoucí příjmu oprav

+420 584 101 211

hradil@cartecolomouc.cz

Roman Kejík

Roman Kejík

Servisní poradce

+420 584 101 214

kejik@cartecolomouc.cz

Filip Staroštík

Filip Staroštík

Servisní poradce pro pojistné události

+420 605 870 933

+420 584 101 200

starostik@cartecolomouc.cz

Josef Oprchal

Josef Oprchal

Servisní poradce

+420 584 101 212

oprchal@cartecolomouc.cz

Náhradní díly

Tomáš Rolný

Tomáš Rolný

Prodejce náhradních dílů

+420 739 245 081

+420 584 101 216

rolny@cartecolomouc.cz

Bc. Jiří Stach

Bc. Jiří Stach

Prodejce náhradních dílů

+420 584 101 216

stach@cartecolomouc.cz

Marián Zubek

Marián Zubek

Skladník / Prodejce náhradních dílů

+420 584 101 215

zubek@cartecolomouc.cz

BMW BMW BMW M BMW M BMW i BMW i MINI MINI BMW Motorrad BMW Motorrad Rolls-Royce Rolls-Royce

Copyright © 2012 - 2020 CarTec Group a.s.   |   © ARSYLINE 2020

Zavřít
Upozornění
Zavřít