Přeskočit na obsah
CarTec Group

OBJEVTE ZIMU S BMW ORIGINÁLNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM A SLUŽBAMI.

ZIMNÍ JÍZDA S BMW.

Připravte se na zimu s BMW originálním příslušenstvím a službami. Využijte předností našeho autorizovaného BMW Servisu a svěřte tak zimní přípravu do rukou profesionálů. 

Zajistíme, aby Vaše BMW bylo v dokonalé kondici a přestálo i ty nejnáročnější zimní podmínky

1. BMW ZIMNÍ PROHLÍDKA

Připravte svůj vůz na náročnou zimní sezonu a užívejte si bezstarostnou dynamickou jízdu i na sněhu a ledu! 

ZIMNÍ JÍZDA S BMW.

Cena zimní prohlídky je 700 Kč s DPH.

Prohlídka zahrnuje:

  • kontrolu provozních kapalin
  • kontrolu zavěšení kol, tlumičů a komponent řízení
  • vizuální kontrolu brzd, hnacího řemene a tlumičů
  • kontrolu stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu všech světel
  • kontrolu kol/pneumatik (stav, hloubka vzorku a tlak)

2. BMW servis kol a pneumatik

Pro bezpečné cestování Vám vyměníme kola. Rychle a efektivně. Součástí balíčku je samozřejmě i kontrola dezénu pneumatik a brzd. A Vaše letní kola? Na požádání je správně uskladníme. Ušetříte tím čas i drahocenný prostor.

ZIMNÍ JÍZDA S BMW.

3. BMW ZIMNÍ KOLA

BMW Originální zimní sady kol a pneumatik zajistí excelentní jízdní vlastnosti i na mokrých a zledovatělých silnicích.

ZIMNÍ JÍZDA S BMW.

Pro řidiče, kteří chtějí nasadit nové obutí a užít si na podzim i v zimě optimální přilnavost, jsme ve spolupráci s prémiovými výrobci pneumatik (např. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) připravili speciální sezónní nabídky na pneumatiky označené hvězdičkou. Pneumatiky BMW se symbolem hvězdy poskytují pohodlnou jízdu, prvotřídní přilnavost a vysokou míru bezpečnosti. Jedna věc je přitom jasná: BMW Originální zimní kola a pneumatiky neznají kompromisy ani v otázkách stylu a výrazu.

Se sadou BMW originálních zimních kol jde bezpečnost ruku v ruce s perfektním designem. Zajímá Vás konkrétní nabídka přímo pro Váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat!

4. ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW

BMW originální příslušenství pro podzim a zimu.

Pokud si chcete užít zimní počasí, měli byste být připraveni. S BMW Originálním příslušenstvím to není žádný problém. Užijte si více jízdního komfortu a poznejte širokou nabídku navrženou tak, aby se vaše BMW stalo ve vašich zimních plánech vaším dokonalým společníkem.

Exteriér

Když se dny krátí, měl by být každý okamžik něčím zajímavý. Se správnou výbavou pro zvětšení úložných prostorů a komfort přepravy nemusíte nic obětovat a můžete si užívat větší flexibility a svobody.

Interiér

Naše praktické BMW originální příslušenství určené pro interiér Vám zajistí více komfortu a individuality. Vaše BMW zůstane místem, kde se budete cítit dobře, i když je venku zima a vlhko.

Péče o vůz

Naše BMW Originální produkty péče jsou mimořádně kvalitní, jemné a účinné, takže dokáží udržet Vaše BMW v tom nejlepším možném stavu.

VYBERTE SI VÁŠ NEJBLIŽŠÍ CARTEC SERVIS

KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW